Дієта потенційного довгожителя
Якщо проаналізувати дієту довгожителів, можна визначити певну кількість принципів правильного харчування.
Снідати, обідати та вечеряти бажано вдома. Таким чином удасться зробити харчування здоровим. У кафе зазвичай страви перенасичують натрієм. Якщо регулярно вживати солі більше, ніж потрібно, це погано позначиться на здоров’ї організму. І тоді вже годі чекати ювілею з двома нуликами.
Якщо готуватимете самостійно, будете певні, що взяли свіжі продукти й зготували їх максимально корисно. В закладах громадського харчування на це розраховувати особливо не доводиться.
Краще наситити організм білком із відвареного чи запеченого м’яса, відмовившись від ковбаси, сосисок чи копченостей. У них чимало солі та консервантів для тривалого зберігання. Тож замість довгого життя можете нажити рак кишківника.
Без цих цілющих харчових волокон мова про тривале життя йти не може. Клітковина допомагає травній системі правильно функціонувати. Тож щоденно додавайте до раціону овочі, фрукти та боби.
В раціоні довгожителя мають обов’язково бути присутніми яблука, яйця, горіхи, молокопродукти, цибуля.
Якщо раз на тиждень дозволити собі десерт – це набагато краще, аніж постійно отримати стрес через відмову від солодощів. Віддавайте перевагу сухофруктам та натуральному шоколаду.
Якщо не зловживати цим напоєм, зможете уникнути інсульту, депресії та інших хвороб чи хоча б знизити ризик їх розвитку.
Шматочок хліба і склянка чаю не наситять організм потрібними корисними елементами. Тож їжте повноцінно тричі на день, але не переїдайте.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень