Не завжди є час, кошти і можливість робити укладання в салоні – такою послугою жінки радше скористаються перед важливою подією. Проте є правила укладки в домашніх умовах, про які варто знати.
Запорукою успішної та об’ємної укладки – ретельно вимите волосся. Якщо, звісно, ви не намагаєтеся досягти максимально “зализаного” вигляду, – варто обов’язково вимити усі забруднення та ретельно промити волосся.
Варто використовувати тюрбан із мікрофібри або ж рушники з натуральної тканини для первинного висушування волосся. Деякі використовують звичайну бавовняну футболку. Також перукарі радять все ж користуватися феном, проте не виставляти високу температуру.
Якщо ви просто просушуєте волосся – використовуйте середнє налаштування температури, адже треба “здути” воду з волосин. Коли доходить діло до укладання, наприклад, на браш – можете ставити максимальну температуру. Не забувайте про термозахист!
Спреї для об’єму, муси та лаки допоможуть вам подовжити час тримання укладки. Спрей підійде для прикореневої зони, як і мус, а лаком можна фіксувати кожне отримане пасмо.
Не використовуйте велику кількість мусу, лаку, пінки чи спрею для укладки, адже від цього пасма волосся злипатимуться та будуть неохайно виглядати.
Варто зрозуміти, що ви не накрутите тугі і дрібні локони на брашинг, плойкою не вирівняєте волосся, а прикореневго об’єму не додасте випрямлячем. Вам допоможуть відеоуроки на ютубі з нюансами кожного укладання. Наймешної шкоди волоссю завдають низькотемпературні укладки на різноманітні бігуді, але їх роблять за ніч або декілька годин до події.
Якщо ви все ж обираєте плойку, стайлер чи прасочку – старайтеся робити це на найнижчих температурах і обов’язково використовуйте термозахист. Так ви не будете травмувати волосся, хоч і укладання прослужить не так довго.
Варто ретельно продумувати та робити кожне пасмо, без поспіху та різких рухів. Із часом ви навчитеся швидше укладати волосся, але спочатку варто набратися терпіння.
Не варто якось розчісувати, перекладати чи розбивати готові пасма до того, як вони повністю охолонуть. Варто розібратися з волоссям на усій голові, перш ніж приступати до виправлення дрібних помилок та завершення образу.
Одягнутися варто перед тим, як робите укладку, щоб не псувати її. А от “розпускати” надто тугі локони варто в останню чергу перед подіє/, щоб укладання виглядало саме так, як ви хочете, якомога довше.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень