Скучив за Вовчицями: Олег Винник збирається повертатися до України — блогер Богдан Беспалов

Youtube-блогер Богдан Беспалов припускає, що співак Олег Винник хоче повернутися в Україну. Яка саме інформація дозволила йому зробити цей висновок — читайте в публікації

Блогер Богдан Беспалов на своєму Youtube каналі BespaLOVmedia розповідає про можливе повернення співака Олега Винника з Німеччини до України. За словами Беспалова — останнім часом він помітив компанію по так званому вибілюванню Винника у публічному просторі та соціальних мережах.

Олег Винник хоче повернутись до України
Олег Винник хоче повернутись до України

Блогер вважає, що співак власними руками закопав свою кар’єру, тому його на певний час слід викинути з медійного простору.

Проте не так сталося, як гадалося — пригадує у відео відому промовку Богдан Беспалов.

Він звертає увагу на те, що Винник заради повернення до українського публічного простору вдається до хитрощів, і використовує для цього доволі примітивні інструменти. Наприклад — залучає знайомих та друзів задля того, щоб продемонструвати власну патріотичну позицію та довести прихильникам свою вірність Україні.

Співак Олег Винник хоче знов до України
Співак Олег Винник хоче знов до України

Богдан Беспалов у відео робить акцент на новині, що  з’явилася нещодавно. Вона ось про що. Олег Винник нібито натрапив на несправжніх волонтерів, які його обдурили та присвоїли собі благодійні кошти, виділені фондом співака “Вовчиці” на купівлю автівок для потреб ЗСУ.

Блогер вважає, що ця інформація з’явилася у медійному просторі не випадково. Її мета — показати суспільству, що Олег Винник — справжній добродій, який навіть попри власну хворобу допомагає солдатам. Але є в нашому світі недоброзичливці, які просто скористались душевною добротою співака.

Олег Винник: повернення
Олег Винник: повернення

Беспалов також розповідає, що сам Винник в публічному просторі про свої проблеми казати не може. Тому через нього говорять у своїх блогах друзі та знайомі, які допомагають йому “відбілитись”. А ще він називає співака та кумира всіх українських вовчиць запроданцем та мовчуном, який намагається тишком-нишком знов привернути до себе увагу шанувальників з України. Бо розуміє, що за кордоном йому такої уваги приділяти не будуть.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.