Пугачова відмовилася від дитини зі своєї сім’ї і дала знайомим її усиновити: чим ще ошелешила за 75 років

15 квітня 2024 року співачка Алла Борисівна Пугачова святкуϵ свій 75-й день народження. "Один Факт" з нагоди ювілею підготував найбільш цікаві факти з життя Примадонни.

Алла Борисівна Пугачова 15 квітня 2024 року святкуϵ 75-річний ювілей. За такий великий проміжок часу співачка встигла зробити чимало справ: створити величезну творчу спадщину, декілька разів вийти заміж та знайти родинне щастя із гумористом Максимом Галкіним. Чим ще ошелешила Алла Борисівна за 75 років свого життя — читайте в добірці цікавих фактів про Примадонну, яку підготував “Один Факт”.

Факт № 1. Алла Пугачова відмовилась від сина свого племінника на користь батьків-усиновителів. Племінник Примадонни радянської естради на імʼя Влад вів не зовсім добрий спосіб життя і на постійній основі вживав наркотики. Також в хлопця була велика кількість боргів. Алла Борисівна довгий час намагалась лікувати родича, але Влад все одно повернувся на криву доріжку.

У Влада ϵ син, про якого Алла Пугачова також попіклувалась. Співачка взяла цього хлопчика під своϵ крило і навіть придбала йому нерухомість. Крім того, вона нібито дозволила своїм знайомим всиновити маленького родича. Втім, спілкування із внучатим племінником не припинила. Хлопчик часто бував в маϵтку співачки і спілкувався із її дітьми, Лізою та Гаррі.

Алла Пугачова розповіла цікаві факти зі свого життя
Алла Пугачова розповіла цікаві факти зі свого життя

Факт № 2. За свою творчу карʼϵру Алла Борисівна Пугачова заспівала понад 500 пісень. В пісенній скарбничці виконавиці – більш ніж 100 музичних альбомів.

Факт № 3. В Алли Пугачової: троϵ дітей. Старша донька Христина Орбакайте – народилась у шлюбі із циркачом Миколасом Орбакасом. Молодші діти, двійнята Ліза і Гаррі — народились від сурогатної матері, у шлюбі із шоуменом та гумористом Максимом Галкіним.

Факт № 4. Алла Пугачова співала пісні на багатьох мовах: російській, фінській, угорській, французькій, івриті, німецькій та англійській. Зокрема, на фінську мову переведено пісню Примадонни “Я так хочу, чтобы лето не кончалось”.

Факт № 5. В творчій скарбничці Примадонни Алли Пугачової ϵ кліп, який в Радянському Союзі знаходився під забороною. Тоді влада порахувала, що Алла Борисівна занадто відверто позуϵ у кліпі на свою пісню “Айсберг” і тому заборонила відеороботу для показу.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.