“Сад на даху” у Кропивницькому потроху розширюється: до рослинності на даху додаються балкони й підвіконня

Відома ініціатива "Сади перемоги" в Кропивницькому дещо трансформувалася в іншу ідею. Тут на площі 60 квадратних метрів облаштували "Сад на даху", де вирощують не лише квіти, а й деяку городину і запашні трави.

Відома ініціатива “Сади перемоги” в Кропивницькому дещо трансформувалася в іншу ідею. Тут на площі 60 квадратних метрів облаштували “Сад на даху“, де вирощують не лише квіти, а й деяку городину і запашні трави.

У Гончаренко-Центрі довго мізкували над тим, як використати дах офісу, який має загородження і сходи на гору з 2 поверху. Врешті придумали створити для людей, які мешкають у багатоповерхівках, простір для вирощування зелених насаджень.

Сад на даху

Ідею почали втілювати в життя ще до початку повномасштабної агресії росіян. Встановили по периметру ящики, застеливши агроволокном і наповнивши біогумусом. До роботи долучилися не лише містяни. Тепер тут відпочивають душею ще й вимушені переселенці.

Сад на даху

Під наглядом досвідченої агрономки висадили розсаду й насіння. Торік до квітів додали ще й овочеву групу – томати, зелений горошок, моркву тощо. Садівники-добровольці мали не лише висадити рослини, але й доглядати за ними й регулярно поливати.

Сад на даху

Без квітів не обійшлося й цьогоріч, адже хочеться, щоб довкола все цвіло, даруючи затишок і спокій. Тепер у цьому квітучому просторі проводять заняття йогою й інші масові заходи.

Сад на даху

Оскільки ящиків виявилося значно більше, їх роздали всім охочим, щоб облаштували собі невеличкі городики просто на балконах чи підвіконнях. Висаджувати можна все, що завгодно. Особливо це важливо для людей, які через війну опинилися далеко від власних домівок і сумують за рідним домом.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.