Якщо Інтернет повільно працює
Є кільки простих способів, які здатні пришвидшити роботу в мережі. Та спочатку слід визначитися з причинами, що заважають сторінкам завантажуватися швидко.
Бездротові мережі часто-густо барахлять, якщо за вікном негода – дує потужний вітер, дощ ллє стіною чи землю засипає снігом.
Іноді сигнал Wi-Fi блокується різними перешкодами типу мікрохвильової печі чи інших приладів.
Якщо модем вийшов з ладу, то може й не вирубитися повністю, а значно знизити швидкість Інтернету.
Не виключено, що літати в Інеті заважають провайдери, які ставлять обмеження пропускної здатності, доступної для користувачів. Якщо багато юзерів одночасно заходять в мережу, це теж може спричинити підвисання.
З повільним Інтернетом можна спробувати поборотися, значно прискоривши роботу за комп’ютером.
Іноді достатньо перезавантажити маршрутизатор чи телефон, щоб фільм чи гра перестали виснути, а сторінки в браузері відкривалися значно швидше. Якщо перепони не створює сам провайдер, це може значно покращити зв’язок.
Якщо користуєтеся Wi-Fi, слабкий сигнал може бути пов’язаний з перебуванням далеко від джерела. Спробуйте наблизитися до роутера. Переконайтеся, що швидкість Інтернету стала кращою.
Якщо ситуація не вирівнюється, й Інтернет залишається низькошвидкісним, доведеться залучити певні хитрощі: завантажувати програми, що займають менше місця, вимкнути автоматичне оновлення, щоб гаджет не працював у фоновому режимі, зменшити якість зображення камери, застосовувати режим збереження даних, що стискає обсяг інформації, завантажувати файли, які можна використовувати офлайн, закривати програми, які на цей час не використовуються.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень