Рубрики: Лайфхаки
30.05.2023 22:18

Важливі секрети приманювання грошей до оселі: скринька на замку, новенький гаманець, кількість у пачці

Гроші треба вміти не лише заробити, але й зберігати вдома так, щоб вони притягували нові кошти. Засвойте кілька важливих правил, і вам більше ніколи не доведеться позичати соточку до зарплати.
Анна Цегельник

Все, що зароблено непосильним трудом, має зберігатися належним чином. Готівка, золоті виробки, банківські карти мають обов’язково перебувати під замком. Так радять езотерики. Тож обов’язково облаштуйте металеву чи дерев’яну скриньку, яка зачиняється.

Замок у нашому випадку потрібен скоріше не задля порятунку від злодіїв, а як символ збереження і примноження статків. Його мета – вберегти господаря від раптових марних втрат.

Скринька для грошей має бути з замком

Другим важливим атрибутом достатку є місце, де зберігатимуться зароблені кошти. Чим вище від підлоги це буде, тим краще. І робити це найдоцільніше не в кімнатах, а на кухні чи хоча б у передпокої.

Загортати в пачку потрібно купюри, щоб була парна кількість. Купюр може бути 40, 100, 200 тощо, але в жодному разі не 50. Бо це призведе до недостачі, говорить народна мудрість.

Не допускайте, щоб грошова енергія застоювалася. Вона має перетікати від однієї купюри до іншої. Тому час від часу діставайте заощадження і перераховуйте, розкладаючи на столі на купки. Потім згортайте назад, змінивши пачки місцями.

Гаманець має бути просторим і новеньким

Щойно отримали зарплату, не поспішайте витрачати. Принесіть усю суму додому, і нехай грошики полежать хоча б протягом доби. Щоб не знати злиднів, всій сумі бажано переночувати вдома.

Намагайтеся не перегинати купюри чи згортати в трубочку – це погана прикмета. У гаманці чи в скриньці вони мають лежати портретом до вас. При цьому гаманець має бути новеньким, а не подертим чи пошарпаним. Так гривням й іншим валютам захочеться триматися до вас якомога ближче.

Поділитись