Війна війною, а необхідність отримання вищої освіти ніхто не скасовував. Звісно, хочеться навчатися у найкращому виші. Дізнаймося, які з українських університетів вважаються найпрестижнішими.
Рейтинг вишів 2022 складено за версією Центру міжнародних проєктів “Євроосвіта”.
Очікувано дісталося Київському національному університету ім. Тараса Шевченка. Тут найбільший вибір спеціальностей, тож кожен абітурієнт знайде для себе факультет, що припав до душі. Студентів у виші теж найбільша кількість порівняно з іншими навчальними закладами.
Теж залишилося за киянами. Щоб потрапити на навчання до НТУ “Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, знадобиться здолати конкурс у 5,5 осіб.
У трійку лідерів увірвалися харків’яни. У національному університеті ім. В.Н. Каразіна можна вивчати природничі науки, біологію, географію тощо.
У НУ “Львівській політехніці” мріють навчатися чимало випускників шкіл. Це один із найстаріших технічних вишів у Східній Європі.
Технічну спеціальність на вищому рівні можна здобути також у НТУ “Харківському політехнічному інституті”.
Це єдиний сумський універ, що втрапив до кращої десятки. Сумський державний університет входить до топу 350 вишів світу і топ 100 навчальних закладів у Східній Європі.
Другий виш Львова опинився у рейтингу най-най. У національному університеті ім. Івана Франка можна опанувати професію філософа, юриста, хіміка й чимало інших.
Ще один київський виш, що проскочив у першу десятку. У Національному університеті біоресурсів і природокористування чимало факультетів і кафедр, а ще у підпорядкуванні присутні науково-дослідні інститути.
Харківським науковцям вдалося двічі втрапити до топу 10. В Національному університеті радіоелектроніки відкриваються широкі перспективи для охочих опанувати інформаційні технології та радіотехніку.
Замикає рейтинг престижності Дніпро. Саме в Дніпровському національному університеті здобував освіту Олесь Гончар, іменем якого згодом назвали навчальний заклад.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень