В українській мові є багато слів, не зрозумілих для іноземців. Вони їх навіть вимовити правильно не зможуть. Пропонуємо читачам ознайомитись зі списком чисто українських слів та дізнатись їх значення
Мелодійна українська мова частіше за все зрозуміла тільки справжнім українцям. Іноземці ж то значення наших слів переплутають, а то і взагалі – вимовити їх не зможуть. Ось, наприклад, ці словечка з національного словнику справжнього українця.
Ходити туди-сюди, у різних напрямках. Бродити де-небудь.
Щось, що має дуже приємний та сильний запах. Синоніми до слова: запашний, пахучий.
То й, що здатен швидко і добре міркувати, тямуща людина.
Металеве ручне знаряддя, що має вигляд щипців із гострими та загнутими всередину кінчиками, яке призначене для витягування цвяхів.
Так кажуть про людину, що знаходиться у скрутному чи досить важкому становищі, потрапила у халепу.
А це українське словечко характеризує маленького пташенятка, яке ще не обросло пір’ям. Також серед українського народу таким словом прийнято називати маленьке дитятко.
Говорити багато та без змісту. Синоніми цього слова: базікати, баляндрасити, патякати.
Теплі краї на півдні, куди на зимівлю відлітають птахи.
Синонім слова чашка або ж горнятко.
Дорога з рейковою колією, по якій пересуваються залізничні потяги. Також цим словом називають комплекс інженерних споруд, механізмів, машин і обладнання, які використовуються для обслуговування залізничного транспорту. Ще одне значення — установи, які завідують залізничним транспортом.
Хлібобулочний виріб плескатої форми. Виготовляється переважно з пшеничного борошна. На його поверхні перед випіканням роблять горизонтальний надріз, завдяки якому зверху на готовій хлібині утворюється скоринка-козир.
Запашна ягода червоного кольору з великими плодами, різновид суниці.
Людина, яка допомагає, підтримує у скрутні часи інших.
Дошка або ж коробка, виготовлена з картону чи дерева і призначена для гри в шахи. На її поверхню нанесені 64 світлих і така ж кількість темних квадратів.
Слово, що означає — взятися за руки, обома руками, з обох боків.
Крамниця, магазин — до продають різноманітні книжки.
Шматок тюлю або тканини, яким закривають вікна чи двері. Те ж саме, що занавіска.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень