Картини Олега Шупляка можна роздивлятися вічність і щоразу знаходити щось нове. Художник є майстром оптичних ілюзій, тож накладає на одне зображення інше, яке можна роздивитися під іншим ракурсом.
Попервах здається, що на полотні Олега Шупляка звичайний пейзаж. Та серед дивовижних переплетінь гілок раптом вигулькують очі. Трапляється, що митець, який називає свої творіння двовзорами, вкладає у зображення навіть не подвійний, а потрійний зміст.
Народився талановитий чоловік у селі неподалік Бережанів. Спочатку викладав малювання у сільській школі, нині навчає мистецтву малювання учнів художньої школи. Митець часто влаштовує виставки своїх дивовижних робіт. І не лише в Україні, але й за кордоном.
Перебиратися до столиці художник не планує. Найкраще йому працюється на власному старому горищі. Талант пан Олег отримав за спадковістю. Мама художника полюбляла розписувати скло у стилі народного примітиву. Син опановував художнє мистецтво у Львівській академії мистецтв.
Перший двовзір Шупляк написав у 1991 році. Це був портрет Тараса Шевченка. Кобзаря художник зобразив, надихнувшись отриманою незалежністю України, про яку так довго мріяв Тарас Григорович. Логотип до 200-річчя митця теж створив пан Олег. Його побачили мешканці всієї країни.
Чимало оптичних ілюзій пов’язано з відомими людьми. На картинах окрім основного зображення, присутні чимало додаткових деталей, які створюють собою одну реальність і водночас демонструють щось зовсім інше. Таким талантом зображення з ефектом ілюзії на полотні володіють небагато людей.
Війна, що триває нині в Україні, не могла не відбитися на тематиці творчості. На світ з’явилися далеко не мирні картинки, що зображають реалії життя. Деякі з них Фейсбук блокує.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень