Політики розважаються, як можуть: Блінкен грає на гітарі блюз, Кучма співає, Бердимухамедов читає реп

Політики – теж живі люди й здатні окрім важливих державних справ займатися чимось для душі. Наприклад, музикою. Хтось грає, хтось співає, а деякі поєднують співи з акомпанементом.

Ентоні Блінкен

Держсекретар США надзвичайно здивував широкий загал, зігравши на гітарі та заспівавши блюз. Овації пан Ентоні зірвав шалені. Привід для виступу був суттєвим – презентація ініціативи “музичної дипломатії” Global Music Diplomacy Initiative.

Даний проєкт покликаний підтримати молоді музичні таланти, яких на теренах України є доволі. Блінкен вирішив використати музику як дипломатію першим, виступивши з ансамблем і виконавши композицію 50-их років минулого сторіччя.

Леонід Кучма

Другий президент України теж був не проти заспівати. На якомусь поважному зібранні, щойно Кобзон затягнув “Я люблю тебя, жизнь”, Леонід Данилович вихопив у нього мікрофон і зі словами: “Просили ж українську”, почав співати “Ой, на горі там женці жнуть!”

Кучмі тут же почав підтягувати Іво Бобул, а Ян Табачник, якого нещодавно провели у засвіти, став акомпанувати на акордеоні. Один лише Йосип стояв із невдоволеною фізією.

Гурбангули Бердимухамедов

Другий президент Туркменістану, що правив країною 14 років, весь час проявляв різноманітні таланти. До музики пан Бердимухамедов теж був небайдужий. Одного разу він взяв участь у діджей-сеті під час новорічного корпоративу.

Президент виступав перед чиновниками майже годину, роблячи відступи задля пояснень функціонування діджейської установки, правил міксування музики та накладання на неї спецефектів. До речі, дивак настільки любив свого коня, що присвятив йому реп.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.