Анекдот дня на 14 січня: весела історія про літак, який перетворивсь на маршрутку і винахідливих пілотів

"Один Факт" розповідає життєву історію, яка перетворилась на суцільний жарт. В головній ролі — пасажири літака, які вирішили пожартувати над пілотами. Дізнайтесь подробиці — далі.

Рейс літака № 2602. Всі пасажири вже пройшли пункт контролю і повсідались на свої місця.

Анекдот дня на 14 січня: життєва історія з літака
Анекдот дня на 14 січня: життєва історія з літака

Літак тільки-но набрав висоту, як один з пасажирів, що летів у хвості, несподівано встає з крісла, лізе до кишені куртки, дістає звідти зелененьку купюру вартістю 20 доларів і.. торкнувшись рукою до плеча дядечка, що сидів спереду, з абсолютно безвинним поглядом дає йому в руки 20-доларовий папірець та промовляє:

Передайте за проїзд, будь ласка!

Дядечка бере кошти, на декілька хвилин зависає в мережі, щось обмірковуючи — а потім з просвітлілим обличчям і посміюючись в довжелезні вуса, повторює цей трюк із пасажиром, що сидить попереду нього.

Двадцятидоларова банкнота під наростаючий регіт в салоні літака доходить до самої кабінки пілотів і… потрапляє до рук симпатичної дівчини.

Дядечка, який запустив цей веселий флешмоб, не забув прокоментувати фінал історії:

 

Ну а що, і молодиці приємно, і весь літак пореготав усього за 20 баксів.

 

Ця історія повинна була скінчитись… якби не молодиця. Вона кивнула головою тому, хто передав їй гроші, встала зі свого крісла і з серйозним виглядом відправилась за ширму, де зазвичай перебувають стюардеси.

 

Пройшло кілька секунд. Усі пасажири в салоні літака завмерли. Утворилась гнітюча тиша — начебто в небі перед грозою.

 

Красуня повернулась десь за хвилину. З кам’яним і абсолютно беземоційним обличчям дівчина повернула 20 доларів тому, хто їй їх вручив і… щось не дуже голосно йому промовила.

Анекдот дня на 14 січня: весела історія про жартівливих пасажирів одного літака
Анекдот дня на 14 січня: весела історія про жартівливих пасажирів одного літака

Хвиля реготу в літаку покотилась назад, до дядечки, що передав за проїзд. Свою двадцятку жартівник отримав назад від сусіда спереду, який реготав, немов навіжений. Крізь сміх і сльози сусід сказав:

 

Пілоти попросили без здачі, бо в них нема дрібних грошей!

 

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.