Дівчина пожаліла бездомного собачку і пригостила сосискою: благородний вчинок песика неабияк розчулив

Ліна ніколи не могла пройти мимо бездомної тварини. Забирала бідолашок до себе, відгодовувала, а потім підшукувала родину. Та цей випадок надзвичайно приголомшив дівчину.

Якось Ліні натрапив на очі брудний чотирилапий плюгавець. Песик сидів навпроти дверей магазину й зачаровано зазирав у вічі людям, що виходили звідти з великими пакетами. Та нікому й не спадало на думку зупинитися і поділитися яким-небудь наїдком з безхатьком.

Собачка тим часом продовжував очікувати на добру людину. Ліна зупинилася навпроти й потягнулася за пакетом із сосисками. Хвостате створіння радісно вильнуло хвостиком, а бабуся з напівпорожньою торбинкою пояснила дівчині, що тварина вже давно тут вештається. Дехто підгодовує та частіше кидають камінням.

Песик віддав сосиску кішці

Ліна зняла обгортку з сосиски й простягнула собачці. Очі песика радісно блиснули, але він не поспішав братися до частування. Обережно взяв наїдок зубами й потрусив за кут магазину.

Дівчина здивувалася. На її думку, голодна тварина мала б відразу ж проковтнути частування. Вирішила піти за чотирилапим. Довго стежити не довелося. Песик поклав сосиску біля кішки, яка безпорадно лежала під парканом.

Песик віддав сосиску кішці

Тваринка, певно, стала жертвою ДТП, була поранена й майже не рухалася. З усім тим частування від пса прийняла. Ліна, побачивши цю картину, змахнула сльозинку. Від людей такого благородства не завжди побачиш. А тут бездомний пес.

Звісно, у біді дивну парочку не залишила. Прийшла сюди з товаришем і забрала обох тваринок із собою. Кішку показала ветеринару, тож тепер Мурка проходить лікування. Їй підшуковують нових господарів. А милого благородного собачку, якого Ліна назвала Кімом, вирішила залишити собі.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.