Зеленка здатна полікувати не лише садна, але й городину: упорається з гниллю, борошнистою росою тощо

Аптечним препаратом зеленкою можна не лише забиті колінка чи садна дітям мастити. Дачники широко застосовують антисептик задля покращення стану рослин.

Аптечним препаратом зеленкою можна не лише забиті колінка чи садна дітям мастити. Дачники широко застосовують антисептик задля покращення стану рослин.

Діамантовий зелений залучають, коли треба зупинити дію патогенів на людській шкірі. Багато хто не враховує, що ці ліки здатні також позбавити рослини грибкових захворювань. Тож збираючись на дачу, обов’язково зазирніть в аптеку і придбайте зеленку.

Прикоренева гниль на огірках

Зеленка допоможе позбутися гнилі

Ця напасть зазвичай проявляється під час прохолодної дощової погоди чи навпаки, коли стоїть сильна спека. Щойно помітили перші ознаки гнилі, тут же розводьте 1 порцію зеленки 2 порціями води обробляйте стебла від кореня на висоту 10 см. Якщо гниль з’являлася торік, то зараз треба проводити профілактичну обробку, не чекаючи її  повторної появи.

Борошниста роса

Завдяки зеленці з листя зникне борошниста роса

На цю недугу можуть страждати огірки, кабачки, патисони, гарбузи. Треба змішати 5 мл зеленки з 2 л сироватки й 8 л води. Обробку проводьте що п’ять днів до повного зникнення борошнистої роси. Починати лікування слід за перших ознак. Якщо випадок надто запущений, зеленка не впорається. Залишками розчина можна полити смородину, малину, аґрус.

Замість садового вару

Місце зрізу гілки слід обробити зеленкою

Обрізаючи дерева, дачники зазвичай не зважають, що крізь свіжі зрізи до рослини може потрапити інфекція. Та якщо змастити ці місця зеленкою, подібні ризики будуть зведені практично до нуля. Тож завжди тримайте в дачному будиночку слоїк із зеленкою й за необхідності “лікуйте” ним свою городину, кущі й дерева.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.