Збираючись на дачу, прихопіть пачку солі: зможете позбутися рослинних і тваринних шкідників на ділянці

Дачникам добре відомо, що без мінеральних та органічних добрив гідного урожаю не доб'єшся. Та не завжди слід користатися магазинними препаратами. Підійдуть навіть деякі харчові продукти. Зокрема, можна використовувати цукор, молоко, каву, яєчну шкаралупу. Сіль також знадобиться на дачній ділянці.

Дачникам добре відомо, що без мінеральних та органічних добрив гідного урожаю не доб’єшся. Та не завжди слід користатися магазинними препаратами. Підійдуть навіть деякі харчові продукти. Зокрема, можна використовувати цукор, молоко, каву, яєчну шкаралупу. Сіль також знадобиться на дачній ділянці.

Позбутися плюща

Ця отруйна рослина здатна захопити грядки й завдати їм чималої шкоди. Людина, яка доторкнеться до плюща, отримає шкірні висипання. Тваринам теж не можна контактувати зі шкідником.

Сіль допоможе позбутися плюща

Якщо виривати плющ не можете, присипте стебла соляним розчином. Достатньо розчини склянку солі в 1 л теплої води й застосовувати проти небезпечного бур’яну.

Вигнати мурах

Комахи бояться хлориду натрію. Тож просто посоліть мурашник і чекайте на позитивний результат. Розчиняти сіль у воді не потрібно, можна обійтися сухим засобом.

Очистити тротуар

Сіль здатна пригнітити ріст трави між тротуарними плитками

Травинки, що пробиваються в отворах між тротуарними плитками, виглядають дуже неестетично. Розчиніть у 1 л води 2 ст.лож солі та долийте 80 мл оцту. Розчин чудово впорається з небажаною рослинністю.

Покращити урожай

Сіль треба розсипати під деревами, що зробить плоди значно більшими. Розсипайте по 1 ст.лож. солі під стовбур кожної деревини навесні та восени.

Сіль допоможе зробити плоди більшими за розмірами

Ранньою весною можна збризкати листя сольовим розчином, щоб прогнати шкідників. 2 ст.лож. білого порошку насипте в 1 л теплої води й приступайте до обприскування.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.