“Колу” більше не купуємо: наші пращури втамовували спрагу зовсім іншими напоями – спробуйте на смак

Ще Кобзар научав українців, щоб "свого не цуралися". Тож на черзі познайомитися, чим тамували спрагу наші пращури й взяти на озброєння рецепти цих корисних напоїв, обмеживши частку надміру калорійної "Кока-коли" у своєму раціоні.

Ще Кобзар научав українців, щоб “свого не цуралися”. Тож на черзі познайомитися, чим тамували спрагу наші пращури й взяти на озброєння рецепти цих корисних напоїв, обмеживши частку надміру калорійної “Кока-коли” у своєму раціоні.

Квас

За часів Київської Русі люди готували сирівець на основі житнього борошна чи хліба з додаванням солоду. Мешканці Полісся частіше вдавалися до фруктово-ягідного квасу, беручи за основу плоди лісових рослин. Серед них були поширені калиновики, ягідники, брусничники.

Житній квас

Гуцули віддавали перевагу яблучному квасу. Брали навпіл солодкі й кислі плоди, заливали водою, всипали трішки меленого перцю та ягід горобини. Рідину залишали настоюватися до зими, лише потім вживали.

Яблучник

Цей напій з’являвся в меню наших предків ближче до осені, коли фруктові дерева давали врожай. Цукру в нього не клали, використовуючи природну фруктозу, а от груші до яблук додавали залюбки.

Смачний яблучник

На 54-літрову місткість знадобиться 10 кг сушених фруктів. Їх слід залити перегрітою охолодженою водою. Три дні українці витримували настій у теплому місці, після цього переносили в льох, але кришкою не закривали. Дочекавшись, коли рідина перебродить, врешті закорковували її на 3 дні.

Після цього яблучник розливали по пляшках, додаючи по десятку родзинок у кожну. Закорковували, засмалювали й закопували в пісок. За 5 днів можна було відкопувати пляшки й ласувати надзвичайним смаком.

Узвар

Цей напій можна вважати національним, адже смак у нього унікальний та неперевершений. Раніше його готували з сушених яблук і груш виключно на свята. Дозволялося додавати чорнослив або ягоди – суниці, чорниці.

Святковий узвар

Фрукти заливали невеликою кількістю води, щоб узвар був густим, доводили до кипіння й трішки проварювали. Цукор зазвичай не клали, обмежуючись медом.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.