Один предмет, з яким не можна фотографуватися — притягнете біду. Корисна порада від українського мольфара

Кожна світлина має дуже сильну енергетику, тому слід уважно обирати фон для неї. Мольфар Макс Гордєєв назвав один атрибут, біля якого краще навіть не включати камеру смартфону. Що це? Розповідаємо

Світлини давно вже стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Зараз завдяки смартфонам із вбудованими камерами можна зняти будь-що — від селфі до складних фотокомпозицій. Але знаючі люди закликають бути обережними при створенні світлин. Справа в тому, що поряд з деякими предметами, речами та об’єктами присутній руйнівний дух, який може призвести до того, що у вашому житті почнуть траплятися різноманітні нещастя.

Фотографуватися на тлі зруйнованих будівель не можна
Фотографуватися на тлі зруйнованих будівель не можна

Київський мольфар Макс Гордєєв розповів, поряд з чим краще не фотографуватися – щоб не наврочити на себе біду. Після повномасштабного вторгнення багато будівель в Україні були зруйновані. Деякі люди необачно роблять світлини на фоні таких будівель. Але це – вкрай неправильно та може призвести до того, що в життя персонажів на світлині надовго зайдуть біди.

Макс Гордєєв наголошує, що фото на тлі знищених споруд має руйнівні властивості. Енергія руйнування та втрат через світлину може пробратися і до життя людини, що на ній зображена. Мольфар радить всім шанувальникам епічних світлин бути обережними та не кликати до себе погану енергетику. Краще обирайте для фотозйомки гарні, світлі та яскраві місця, що наповнені позитивними енергіями.

Крім того Макс Гордєєв звертає увагу і на любителів робити селфі у дзеркалі. На думку мольфара — це теж ні до чого хорошого не призведе. Він пояснює це тим, що людина, сфотографована у дзеркалі — стає уразливою. Її енергетичне поле дуже легко “пробити” та наврочити. Тому на селфі в дзеркалі краще накласти табу.

Мольфар не радить робити світлини з померлими
Мольфар не радить робити світлини з померлими

А ще мольфар наклав заборону на світлини з померлими. Нажаль, зараз кількість поховань в Україні дуже велика, але зйомка таких подій — теж не дуже добре заняття. Гордєєв наголошує, що знімати покійних у труні категорично заборонено, бо це може закликати до життя живих великий негатив з потойбічного світу.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".