Тоня Матвієнко розповіла про свою 12-річну любов з Арсеном Мірзояном і його стосунки з її мамою

Тоня Матвієнко завітала в гості до Олексія Суханова. Інтерв'ю видалось цікавим і багатогранним. Тоня розповіла, що її мама Ніна Матвієнко була… проти її шлюбу з Мірзояном. Але кохання – перемогло.

Заслужена артистка України, співачка і акторка Тоня Матвієнко дала велике інтерв’ю ведучому українського шоу “Говорить Україна” Олексію Суханову. У відвертій розмові Тоня розповіла і про смерть мами, і про те, як зараз живе без неї, і… про найбільше кохання свого життя — Арсена Мірзояна.

Тоня Матвієнко з чоловіком Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко з чоловіком Арсеном Мірзояном

 

Тоня Матвієнко йде по життю разом зі співаком Арсеном Мірзояном вже 12 років. В їх житті було багато різних моментів, але зараз співачка та донька славетної Квітки-душі, Ніни Митрофанівни Матвієнко — із впевненістю може сказати:

Я знаю, що це – моє кохання!

Олексій Суханов поцікавився в Тоні, як можна знайти таке кохання, яке палає в їх з Арсеном подружжі і зауважив, що деякі люди шукають своє кохання все життя і… не можуть знайти.

Тоня Матвієнко з мамою, Ніною Митрофанівною
Тоня Матвієнко з мамою, Ніною Митрофанівною

Співачка трохи поміркувала над ним, а потім надала дуже мудру і цікаву відповідь. На думку Тоні Матвієнко — кохання не потрібно шукати, його треба… створювати.

Так, спільними зусиллями, спільними стараннями двох людей — за допомогою компромісів і прийняття як сильних, так і слабких сторін свого партнера.

Тоня Матвієнко разом із Арсеном Мірзояном 12 років
Тоня Матвієнко разом із Арсеном Мірзояном 12 років

Співачка пригадала, що на початку відносин з музикантом і співаком Арсеном Мірзояном вона зіштовхнулася з тим, що її матуся не приймала майбутнього зятя.

Звісно, як творча людина — Ніна Митрофанівна була до нього толерантною, але в той же час попереджала доньку про те, щоб вона добре обміркувала своє рішення та не поспішала.

Як зізнається Тоня — головною причиною такої поведінки з боку мами було те, що на той момент Арсен Мірзоян… перебував в інших стосунках.

І, як і будь-яка мама, Ніна Митрофанівна переймалася за репутацію своєї доньки і те, що з приводу її відносин з одруженим чоловіком буде казати суспільство.

Вже під час подружнього життя Тоні з Арсеном довелось з’їхатись з мамою співачки і жити на одній жилплощі. Періодично, як і в кожній родині — в них виникали дрібні чвари.

Тоня, як справжня жінка, захищала чоловіка від тещі і всіх завжди мирила. За спогадами співачки – іноді траплялись ситуації, коли Арсен засиджувався зі своїми друзями до пізньої ночі і залишав брудний посуд в мийці.

І тоді їй доводилось вставати раніше, щоб усе перемити і не засмучувати маму. Але, на думку Тоні Матвієнко — саме з таких дрібниць і пожертв складається щасливе родинне життя.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?