Ребрик, Полякова, Каменських та інші зірки, що “увели” чужих чоловіків: ішли до щастя напролом

Чимало українських зірок "грішать" невірністю. Давайте розглянемо, хто з українських красунь оскандалився статусом коханок, і кому з них пощастило побудувати міцну родину з чужими чоловіками.

Настя Каменських

Свого часу те, як Настя Каменських увела Потапа у Ірини Горової, породило величезний скандал навколо зірок. Особливо багато претензій було до Потапа, адже колишня дружина і матір його сина була впевнена у тому, що чоловік не здатен на адюльтер.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Настя Каменських
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Настя Каменських

Марічка Падалко

Відомо, що з Єгором Соболєвим Марічка почала таємно зустрічатися, коли вони обидвоє були вже заміжні з іншими людьми. Тим не менш, вони подолали всі перешкоди та побудували велику та міцну родину.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Марічка Падалко
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Марічка Падалко

Катя Осадча

Теледіва до останнього не зізнавалася в тому, що в неї роман із Юрієм Горбуновим. Багато шанувальників переконані, що саме через це шоумен розлучився із дружиною, з якою до цього перебував у шлюбі протягом 20 років.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Катя Осадча
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Катя Осадча

Лідія Таран

Телеведуча раніше розлучила Андрія Доманського з його дружиною, що народила чоловікові двох дітей. Лідія Таран народила Доманському доньку, проте побудувати міцну родину в них так і не вийшло. До того ж, Андрій Доманський таємно втік з України і, скоріш за все, не планує повертатися.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Лідія Таран
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Лідія Таран

Оля Полякова

Співачка також “вкрала” чоловіка із сім’ї. Оля Полякова не хотіла мати статус коханки, тому все ж дотисла Вадима Буряковського і той розлучився із тодішньою дружиною. Тепер вони щаслива родина з двома дітьми – бізнесмен виховує дітей, а суперзірка не перестає підкорювати українську сцену.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Оля Полякова
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Оля Полякова

Тоня Матвієнко

Зустрічатися з майбутнім чоловіком артистка почала у 2011, коли Арсен Мірзоян був одруженим і виховував двох синів. Все ж, співак вирішив піти з сім’ї та будувати стосунки із Тонкю Матвієнко. В них теж вийшло побудувати сім’ю – зараз подружжя виховує доньку Ніну.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Тоня Матвієнко
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Тоня Матвієнко

Лілія Ребрик

Акторка та ведуча зустріла одруженого Андрія Доманського на “Танцях із зірками” і закрутила з ним роман. Згодом чоловік залишив цивільну дружину заради коханки – зараз вони виховують двох доньок і чекають на третю.

ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Лілія Ребрик
ТОП-7 українських зірок-розлучниць: Лілія Ребрик

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.