2 роки самітництва не пройшли дарма: 76-річна Софія Ротару прогулялася парком і вразила змінами зовнішності

Софія Ротару після повномасштабного вторгнення практично зникла з недійного простору. Проте, прихильники іноді її все ж бачать. "Один Факт" розповість вам, де у вільний час гуляє Софія Михайлівна.

Софія Михайлівна Ротару — співачка, що відома не тільки в межах України, але й в інших країнах пострадянського простору. Зараз їй вже виповнилося 76 років і на велику сцену виконавиця таких відомих пісень як “Хуторянка” і “Червона рута” вже не виходить. Свій вільний час співачка присвячує прогулянкам, відпочинку, а ще – приділяє час своїм онукам і дітям.

Софія Михайлівна Ротару прогулялася італійським парком у хустинці
Софія Михайлівна Ротару прогулялася італійським парком у хустинці

Багато шанувальниць творчості Софії Михайлівни цікавляться, як їй вдається навіть у почесному віці зберігати неймовірну жіночість та красу. Але мало хто з них знає про те, що поза межами сцени співачка має змогу побути самою собою і проводить вільний час в звичайних нарядах, які нічим не виділяються. Співачка може вдягнути і платочок на голову, і здійснити прогулянку по італійському парку.

Чому італійському? — Просто Софія Михайлівна придбала там маєток і оформила його на власного сина, Руслана Євдокимова. Імовірно, що це було зроблено заради того, щоб після смерті співачки її рідні не мали бюрократичних проблем із оформленням спадку.

Сусіди по італійській віллі співачки розповідали, що останнім часом бачать співачку саме там. Артистка обожнює прогулюватись місцевими парками, вдягнувши на голову хустинку і абсолютно без ніякої косметики. Тут її всі сприймають не як відому артистку, а як звичайнісіньку італійську бабусю. Впізнати виконавицю в такому антуражі дуже важко.

Співачка Софія Ротару переїхала до Італії
Співачка Софія Ротару переїхала до Італії

Софія Михайлівна Ротару дебютувала на сцені фестивалю “Пісня Року”понад 50 років тому. В рамках цього фестивалю співачка виконала близько 90 різних хітів, перевершивши за цим показником усіх своїх колег.

Влітку 2023 року в ЗМІ з’являлася інформація щодо проблем зі здоров’ям у Софії Михайлівни. Подейкували, що саме через них вона була змушена виїхати на лікування до Німеччини. Згодом з’ясувалося, що зірка проходила там загальне профілактичне обстеження.

Наразі відомо, що єдиний син Софії Михайлівни перебуває в Україні, а онука Софія мешкає в США, але із задоволенням прилітає відпочити до італійської Тоскани.

 

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.