36-річна Настя Каменських вразила своїх шанувальників прямо на концерті: співачка стала на коліна

Настя Каменських здивувала своїх шанувальників не лише потужним виконанням своїх хітів, але й несподіваним жестом: співачка стала на коліна прямо на сцені.

Співачка Настя Каменських нещодавно відвідала місто Дніпро, де проходив її незабутній концерт. Настя виконувала свої найпопулярніші хіти перед величезною аудиторією. Протягом виступу, вона мала неймовірний зв’язок з глядачами, зробивши неймовірний жест, що зачарував усіх присутніх.

Під час виконання пісні “Червоне вино”, Настя не просто обмежилася сценою, а спустилася серед глядачів, пройшовши перед першим рядом, вона здивувала усіх, опустивши одне з сидінь і встаючи на нього колінами. Цей несподіваний рух створив інтимну атмосферу та показав, наскільки співачка прагне бути ближче до своїх шанувальників.

Наступний момент був ще більш емоційним, коли одна з фанаток Насті Каменських вручила їй букет троянд, підкреслюючи свою любов і підтримку. Цей жест не лише зігрів серце співачки, а й показав, наскільки важливі для неї її шанувальники.

Настя Каменських стала на коліна прямо на концерті. Фото з Instagram @kamenskux
Настя Каменських стала на коліна прямо на концерті. Фото з Instagram @kamenskux

Після виступу, Настя не забула висловити свою подяку та вдячність глядачам за теплий прийом у Дніпрі. У своєму зверненні вона підкреслила, що для неї концерти – це не просто виступи, а справжня спільнота, де кожен може обмінятися енергією та позитивними емоціями. Кожен прихід на концерт для неї – це не лише вираження підтримки, а й символ продовження життя та єднання в підтримці наших захисників.

Завершуючи своє звернення, Настя висловила вдячність усім своїм фанатам і заявила, що незабаром повернеться з новими виступами, щоб подарувати своїй аудиторії незабутні миті радості.

Нещодавно Каменських разом із своїм чоловіком були у Колумбії. За словами продюсера, їхня поїздка мала на меті розвиток кар’єри. Пізніше Каменських повернулася в Україну, щоб розпочати тур по містах країни, а Потап залишився за кордоном, продовжуючи працювати над музичними проєктами або іншими професійними зусиллями.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.