“Це наша така домовленість”: 41-річний дизайнер Андре Тан розповів, чому приховує свою 8-річну доньку

Відомий український дизайнер Андре Тан вперше розповів про свою 8-річну доньку від колишнього шлюбу з Аліною Харечко та відповів на питання, чому приховує її.

Вперше український дизайнер та модельєр Андре Тан поділився деякими деталями про своє особисте життя, а саме про 8-річну доньку Софію, яку він має від колишнього шлюбу з бізнесвумен Аліною Харечко.

На сьогоднішній день дівчинка мешкає разом зі своєю матір’ю і має величезний асортимент різноманітних захоплень. Серед них варто відзначити її захоплення участю в гуртках з тенісу, танцях та плаванні. Дизайнер не може приділяти їй багато часу, проте він вказав, що вони часто спілкуються через відеозв’язок і проводять інколи разом вихідні.

Андре Тан розповів, чому приховує свою 8-річну доньку. Фото з Instagram @andre_tan_official
Андре Тан розповів, чому приховує свою 8-річну доньку. Фото з Instagram @andre_tan_official

Андре Тан і його колишня дружина, бізнесвуменка Аліна Харечко, є прикладом батьків, які віддають перевагу формуванню особистості своєї доньки, а не показу її зовнішньої краси. Вони обидва стверджують, що важливіше, ніж зовнішність, – це внутрішній розвиток. За їхніми словами, цей період є критичним для її особистості, і вони переконані, що натуральний процес цього є ключовим для подальшого життєвого успіху дитини.

Андре Тан розповів, чому приховує свою 8-річну доньку. Фото з Instagram @andre_tan_official
Андре Тан розповів, чому приховує свою 8-річну доньку. Фото з Instagram @andre_tan_official

Андре Тан та Аліна Харечко залишаються впевненими в своєму рішенні, переконані, що дозволяючи своїй доньці розвиватися природним шляхом, вони дають їй найкращі умови для досягнення її індивідуального росту в майбутньому.

У подкасті Аліни Шаманської дизайнер поділився своєю домовленістю з колишньою дружиною Аліною, відповідно до якої вони не будуть публічно демонструвати свою доньку. Його думка базується на твердженні про те, що до дев’яти років дитина має слабкий імунітет енергетики, і до цього віку краще утримати формування аури дитини. Він зазначив, що здоров’я його доньки має велике значення для нього.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".