“Мені пощастило в житті”: 48-річний Святослав Вакарчук розповів про свого 2-річного сина та 1-річну доньку

Відомий співак Святослав Вакарчук розповів подробиці особистого життя: що відомо про доньку та сина чоловіка? "Моє джерело і підтримка в періоди стресу".

Святослав Вакарчук, відомий як соліст гурту “Океан Ельзи”, завжди віддавав перевагу збереженню приватності свого особистого життя. Однак нещодавно він зробив виняток і розкрив деякі подробиці свого сімейного життя.

Завжди ставлячи свою родину на перше місце, Вакарчук пильно беріг їх від публічного простору та не розповідав нічого. Він зазначив, що саме родина приносить йому найбільше щастя. Його дружина і двоє дітей – дворічний син Іван та однорічна донька Соломія – є центром його уваги і любові, хоч він і їх не показує назагал, але співак любить їх та хоче для них якнайкраще.

Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку
Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку

Соліст підкреслив, що сім’я є не лише джерелом сили й підтримки, але й важливим елементом підтримки психічного та емоційного благополуччя, особливо у важкі для нього періоди. Вакарчук особисто для себе відзначив роль сімейних зв’язків у забезпеченні стійкості і позитивного емоційного стану.

Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку
Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку

Артист підкреслив значення творчості як засобу самовираження та подолання життєвих труднощів. Вважаючи творчість вічним джерелом натхнення та сили, він стверджує, що цей процес допомагає зберегти емоційний баланс навіть у найважчі часи. Також співак поділився враженнями про свої відвідини фронту, розповідаючи, що це спосіб активної підтримки військових та участь у благодійних проєктах.

Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку
Святослав Вакарчук розповів про свого сина та доньку

Нагадаємо, що влітку 2021 року у молодого співака Святослава народився син Іван, якого вони вирішили назвати на честь відомого батька музиканта. Ця новина стала справжньою радісною подією для сім’ї та його шанувальників, які з нетерпінням чекали оновлення в родині улюбленого виконавця.

Нові статті

Схожі статті

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?