Лілія Подкопаєва і сама від куми відхрестилася, і донька з хрещеною не спілкується: Ані Лорак втратила все

Були часи, коли кращою подругою Лілії Подкопаєвої вважалася Ані Лорак. Нині відома гімнастка відхрестилася від куми, адже та не підтримала батьківщину в найскладніший для країни момент.

Лілія Подкопаєва настільки сильно довіряла подрузі, що назвала доньку ім’ям співачки – Кароліною. Окрім цього, Ані Лорак стала кумою олімпійської чемпіонки. Вони завжди спілкувалися попри те, що спортсменка мешкала в Америці, а співачка – у рф.

Донька Лілії Подкопаєвої не спілкується з хрещеною Ані Лорак

Та після 22 лютого 2024 року все різко змінилося. Лілія не змогла вибачити подрузі зради України. Сама гімнастка записувала відео, звертаючись до всього світу з проханням допомогти своїй країні.

Натомість Лорак ані пари з вуст. Продовжувала співати на птахофабриках та інших корпоративах, розважаючи росіян. Здається, вона зовсім не переймалася тим, що мирні українські міста бомблять і гинуть безневинні люди.

Донька Лілії Подкопаєвої не спілкується з хрещеною Ані Лорак

Подкопаєва дуже переживає через розрив із Лорак, адже вони були довгий час близькими, але продовжувати розмовляти, неначе нічого не трапилося, з зіркою-зрадницею просто не може.

Донька Лілії Подкопаєвої не спілкується з хрещеною Ані Лорак

Донька гімнастки розуміє, наскільки для мами це є болючою темою. Кароліна теж не підтримує жодних зв’язків зі своєю хрещеною. А розуміючи, що Лілія сильно переживає, намагається не говорити з мамою на цю тему взагалі.

Донька Лілії Подкопаєвої не спілкується з хрещеною Ані Лорак

У старшого сина гімнастки хрещений теж мешкає у росії. Тож і Вадим уже два роки не зв’язувався з ним. Вірніше, саме хрещений не цікавиться хлопчиком, хоч і давав обітницю перед Богом опікуватися похресником. Можливо, брат із сестрою між собою цю тему обговорювали, але мамі про це не казали. То Лілія не в курсі, як діти ставляться до своїх хрещених.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.