23-річна дружина 39-річного Остапчука розповіла про плани на дітей: поки старші з першою дружиною в Канаді

23-річна Катерина Остапчук, дружина відомого телеведучого Володимира Остапчука, відверто зізналась, чи планує дітей найближчим часом: подробиці особистого життя.

Катерина Остапчук, дружина відомого телеведучого Володимира Остапчука, нещодавно здивувала своїх шанувальників відвертим зізнанням щодо свого бажання мати дітей. Відомо, що в соціальних мережах Катерина часто ділиться фотографіями та відео у своїх Instagram-stories, де вона показує маленьких дітей та виражає захоплення ними. Це не раз породжувало у підписників питання про те, чи має вона бажання мати власних дітей.

Один із підписників у Instagram Катерини Остапчук вирішив запитати, чи хоче вона вже дітей, або ж просто любить гратися з дітьми, які зустрічаються їй на шляху.

“Ви хочете вже діток своїх чи чому просили в сторіс дати погратися?”

Дружина Володимира Остапчука відверто зізналась, чи планує народжувати. Фото з Instagram @poka.tya
Дружина Володимира Остапчука відверто зізналась, чи планує народжувати. Фото з Instagram @poka.tya

На що Катерина відповіла достатньо відверто:

“Так, я обожнюю дітей. Вони ніколи не залишаються без моєї уваги, коли попадаються мені на очі”.

Ця відповідь не лише висловила її любов до дітей, але й засвідчила готовність Катерини до власного материнства. Також підписники поцікавилися, як у родині Остапчуків проходить час відпочинку із друзями.

“Як проходить відпочинок кожного окремо з друзями у ваших стосунках?”

Дружина Володимира Остапчука відверто зізналась, чи планує народжувати. Фото з Instagram @poka.tya
Дружина Володимира Остапчука відверто зізналась, чи планує народжувати. Фото з Instagram @poka.tya

На запитання про це Катерина розповіла, що вони проводять час окремо з друзями – вона з дівчатами, а Володимир з хлопцями.

“Як у всіх. Я з дівчатами ходжу на сніданок/обід/вечерю, а він з хлопцями на спорт або також у заклад.”

Така відповідь була досить неочікуваною, адже шанувальники майже завжди бачать, що подружжя проводить час разом. Однак, ця відповідь свідчить про здорові стосунки, де кожен з партнерів має свої інтереси та можливість проводити час з друзями, незалежно від іншого.

Загалом, відкритість Катерини Остапчук у відповідях на питання підписників у соціальних мережах свідчить про те, що вона готова поділитися своїми почуттями та думками зі своїми підписниками. Її відвертість щодо бажання мати дітей, а також розуміння необхідності особистого простору у стосунках з чоловіком, робить її прикладом для багатьох.

Нові статті

Схожі статті

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?