Українська Мадонна: Аліна Гросу стала схожа на американську поп-діву, хоча заперечує пластику на обличчі

28-річна співачка Аліна Гросу прокоментувала, чи робила коли-небудь пластику в своєму житті: схожі з американською поп-дівою, як дві краплі води.

Останнім часом все частіше можна побачити схожість співачки Аліни Гросу з відомою американською поп-дівою Мадонною, і це не дивно, адже вона дійсно нагадує її стиль та виразність. Ця порівняльна аналогія викликала багато обговорень та обігріла тему пластики обличчя.

Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції
Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції

За словами самої виконавиці, вона заперечує будь-які звинувачення в хірургічних втручаннях. Співачка постійно спростовує чутки і раніше погоджувалась навіть на детектор брехні, адже пояснює, що не мала операцій на обличчі. Аліна Гросу зазначає, що вона втомилася від постійних запитань щодо пластичних операцій, які, за її словами, ніколи не торкалися її обличчя, фігури чи грудей.

Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції
Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції

Співачка підкреслила, що її природний образ з маленьким носом та пишним бюстом з нею ще з 13 років та народження. Також артистка зазначила, що негативно відноситься до пластики. За її словами, жодних зубів або грудок Біша вона собі не видаляла, а щічки у неї завжди були. Таким чином, вона виключає можливість пластичних операцій, які могли б змінити її зовнішність.

Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції
Аліна Гросу розповіла, чи робила собі колись пластичні операції

Незважаючи на це, Аліна Гросу все одно має схожість з американською поп-дівою. Включаючи яскравий макіяж, відверті вбрання та стиль, які можуть нагадувати про американський поп-стиль. Проте, співачка неодноразово підкреслювала свою унікальність і відмову від копіювання когось чи чогось.

Хоч і образ Аліни Гросу може асоціюватися з Мадонною, співачка запевняє, що це результат власної еволюції і не пов’язаний з пластичними операціями. Вона наголошує на своїй природній красі і відмові від штучних змін, що є важливим для неї.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.