“Весілля буде, не хвилюйтеся”: солістка гурту KAZKA вперше розповіла, чи офіційно розписана з чоловіком

Олександра Заріцька відверто зізналась, чи планує найближчим часом одружитися: коли буде весілля та чи розписане подружжя? Подробиці особистого життя.

Солістка гурту KAZKA, Олександра Заріцька, розкрила плани про свої майбутні плани щодо влаштування весілля. Олександра і її обранець, Павло Тараненко, скасували заплановану цього літа церемонію вінчання та зізнались, чи вже є їхні стосунки офіційними.

Співачка раніше анонсувала плани на проведення весілля у червні 2024 року, але зараз вона зізналася, що вони вирішили не реалізувати цей план через необхідність уважності і обережності в умовах щоденних обстрілів українських міст. Олександра висловлює впевненість, що після закінчення конфлікту вони влаштують велике святкування, яке триватиме два дні, проте наразі вона присвячує свій час і зусилля підтримці Збройних Сил України.

Солістка KAZKA Олександра Заріцька зізналась, чи офіційно одружена
Солістка KAZKA Олександра Заріцька зізналась, чи офіційно одружена

Олександра підкреслила, що в наш час є більш важливі справи, ніж планування весілля. Замість того, щоб перейматися організацією святкування, вона активно допомагає військовим та виступає перед ними.

Для зірки весілля має велике значення, адже це не лише два дні та 350 гостей, але й великий масштаб у душевному плані. Вона вважає, що справжнє задоволення можливе лише тоді, коли душа спокійна і коли можна насолодитися моментом, коли увесь світ обертається навколо закоханої пари. Однак зараз у неї немає жодного дня, коли б вона не плакала через ситуацію в Харкові, де тривають бомбардування.

Солістка KAZKA Олександра Заріцька зізналась, чи офіційно одружена
Солістка KAZKA Олександра Заріцька зізналась, чи офіційно одружена

Співачка розуміє, що не може насолоджуватися своїм найкращим днем, коли в місті, де вона живе, продовжуються жорстокі дії. Це морально несумісно з її переконаннями.

Також Олександра Заріцька, розповіла, що вона і її наречений поки що не розписалися і чекають на офіційну церемонію після завершення повномасштабного вторгнення. Вони зараз заручені та живуть разом, але вирішили офіційно не оформляти шлюб, поки ситуація в країні не стабілізується.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.