Екс-партнерка Остапчука Ілона Гвоздьова зізналася, скільки заробляє і за що їй платять: “Захмарні гонорари”

Відома українська хореографиня Ілона Гвоздьова назвала точну суму гонорарів, які отримує за свою працю і розповіла, де вдається заробити окрім танців. Розповідаємо, про її джерела прибутку.

Танцівниця Ілона Гвоздьова розкрила суму своїх прибутків, які вона отримує на посаді танцівниці та хореографині. Жінка зазначила, що її гонорари не є захмарними, але декому з українців вони все ж можуть здатися досить великими.

Ілона Гвоздьова зазначила, що заробляє собі на життя не тільки виступами та роботою в сфері хореографії. Після початку повномасштабного вторгнення основним джерелом заробітку для багатьох артистів є ведення корпоративів. В цій же сфері зараз заробляють і танцівники з хореографами.

Хореографиня Ілона Гвоздьова назвала суму свого заробітку
Хореографиня Ілона Гвоздьова назвала суму свого заробітку

Ілона Гвоздьова зізналась, що зараз не так часто виступає на корпоративах. Втім, замовлення на ведення весіль і святкових заходів до її менеджерів все ж надходять попри складну ситуацію в країні. Також жінка продовжує працювати в напрямку хореографії. Наприклад, робить танцювальні постановки для випускних вечорів або ж вигадує танці для наречених.

Хореографиня наголосила, що бере зовсім не захмарні гонорари за свої послуги і уроки з викладання танців. Колишня партнерка Володимира Остапчука по проєкту “Танці з зірками” назвала точну суму своїх послуг. За кожне замовлення вона бере від 10 до 20 тисяч гривень — в залежності від того, що саме хочуть її клієнти.

Окрім хореографії та викладання уроків з танцю Гвоздьова також працює в Київському національному університеті культури, де вчить студентів мистецтву балетмейстера. В талановитої жінки є власний блог та має додатковий заробіток за рахунок реклами.

Ілона Гвоздьова назвала суму своїх гонорарів за роботу
Ілона Гвоздьова назвала суму своїх гонорарів за роботу

Раніше в Ілони Гвоздьової була власна студія ” Gvozdeva Dance Complex”. Але незадовго до початку повномасштабного вторгнення вона її продала. Зараз відновлювати роботу студії танцівниця поки що не планує — через непросту ситуацію з безпекою в Україні.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.