Впустив глибоко в свою душу француженку аж на 7 років: як виглядає перша дружина 60-річного Олега Скрипки

Соліст гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка розповів про своє перше серйозне кохання, яке зустрів у Франції: як виглядає перша дружина музиканта?

Жити у Франції і не відчути там закоханості – завдання майже неможливе, особливо для людини творчої, якою завжди був Олег Скрипка. Перша серйозна любов знайшла його саме в цій країні.

Олег зустрів Марі Рібо у своїх друзів і вразився нею. Вона була єдиною, хто розмовляв англійською серед всіх присутніх, і це стало початком їхнього спілкування. Марі працювала в театрально-музичному кабаре, і цей факт зіграв свою роль у їхній близькості.

Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається
Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається

Для Олега Марі стала особливою жінкою, яку він впустив у своє серце. Проте ця історія кохання лишається болючим спогадом, який важко забути, адже вона залишила глибокий слід у його душі.

У Франції молода пара вирішила одружитися. Їхнє весілля відбулося в досить скромному форматі, без звичної білої сукні нареченої, а святкування обмежилося лише родинним колом з боку нареченої. Відсутність докладної інформації про наречену породила серед недоброзичливців чутки, що ця подія була лише формальністю, яка дозволила Олегу отримати можливість вільного відвідування Франції без потреби у візі.

Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається
Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається

Артист наголошує, що їхні з Марі почуття були надзвичайно сильними. Проте у їхньому спільному житті відчувалася культурна різниця. Наприклад, дружина не була прихильницею приготування їжі вдома, тоді як Олегу це дуже подобалося. Він надавав перевагу домашній їжі замість ресторанної і намагався прищепити цю звичку Марі.

Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається
Олег Скрипка показав, як виглядає його перша дружина та чим займається

За зовнішньою оболонкою побутових питань, які здавалися незначними, приховувалися серйозніші розбіжності, про які співак воліє не розповідати і взагалі неохоче ділиться деталями свого особистого життя. Він також зізнавався, що під час розставання не обговорив з партнеркою всі складні ситуації, а просто тихо пішов.

За сім років спільного життя співак жодного разу не показував шанувальникам спільного фото зі своєю загадковою супутницею-француженкою. Відомо лише, що після їхнього розриву Марі вдруге вийшла заміж.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.