Був у шлюбі з однією, але закохався в іншу: як виглядають дружини 53-річного Юрія Горбунова – зовсім різні

Юрій Горбунов був одружений двічі, але чи не стала причиною розлучення з першою дружиною його друга любов: що відомо про жінок відомого шоумена?

Особисте життя телеведучого та шоумена Юрія Горбунова, який двічі вступав у шлюб, цікавить багатьох. Горбунов одружувався двічі, і обидва його шлюби викликали певний інтерес у ЗМІ та його шанувальників.

У 1995 році Юрій Горбунов вперше вступив у шлюб. Його обраницею стала колега з місцевого театру на ім’я Людмила. Людмила була старша за Юрія на 12 років. На момент знайомства з Юрієм, Людмила вже мала чоловіка і доньку Ксенію. Після розлучення, жінка переїхала до Києва разом з донькою, і Юрій став вітчимом для Ксенії. Власних дітей у шлюбі з Людмилою у Юрія не було. Нещодавно Ксенія народила доньку, і Юрій став дідусем.

Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок
Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок

Людмила намагалася відмовити Юрія від одруження, проте він залишався непохитним у своєму рішенні. Вони скромно відзначили цю подію, відсвяткувавши у невеликому кафе після розпису.

Після довгих років спільного життя бездітна пара вирішила розлучитися у 2015 році. Точні причини їхнього розставання залишалися невідомими. Однак після розлучення стало відомо, що почався роман у Юрія Горбунова з Катериною Осадчою, коли вони обидва працювали на програмі “Голос. Діти” у 2014 році.

Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок
Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок

Після зустрічі з нею, Юрій почав змінюватися: він став більш активним, почав займатися йогою та змінив свій зовнішній вигляд, схуднувши. Навіть після перетворення, він продовжує вести активний спосіб життя. Раніше він знав Катю як колегу, яка інтерв’ювала його кілька разів, але ніхто не міг передбачити, що ці зустрічі в результаті приведуть до того, що Катерина стане його новою дружиною та основним джерелом щастя.

Катя Осадча та Юрій Горбунов – відомі телеведучі, які разом створюють сімейне щастя, не зважаючи на вікову різницю у 13 років. Початково пара тримала свої стосунки у секреті, але пізніше Катя поділилась своїм майбутнім материнством.

Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок
Телеведучий Юрій Горбунов розповів про всіх своїх жінок

Після роману на шоу “Голос” Юрій та Катя вирішили одружитись у 2017 році. Невдовзі на світ з’явився їхній син Іван, і пара радісно розповіла про цю новину своїм прихильникам.

Відомо, що старший син Каті, Ілля, має чудові відносини з Юрієм, і вони утворюють щасливу родину разом. Їхня історія показує, що справжнє кохання не має вікових меж і може подарувати найбільшу радість у житті.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.