З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії – вік не має значення

Ада Роговцева захоплює не лише своєю неймовірною творчістю, але й своїм зовнішнім виглядом у майже 87 років: які хобі у акторки та що робить, будучи на пенсії?

У липні надзвичайно талановитій Аді Роговцевій виповниться 87 років. Хоч вона вже і не працює в театрі, але її життя на пенсії все одно насичене. Протягом 60 років вона дарувала глядачам своє неперевершене мистецтво на сцені та в кіно.

Ада завжди мріяла бути журналісткою, віддаючи багато часу написанню віршів. Проте життєвий шлях привів її до іншої професії. Вона вступила до Київського театрального інституту імені Івана Карпенка-Карого, де здобула акторську освіту. Закінчивши навчання, Ада негайно розпочала свою театральну кар’єру у Київському академічному театрі імені Лесі Українки, де вона працювала протягом 35 років.

Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії
Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії

Навіть у віці майже 87 років, Ада Роговцева залишається в центрі уваги і отримує численні компліменти. Вона завжди дбала про свій зовнішній вигляд, і ця звичка супроводжує її до сьогодні. Її завжди можна побачити стильною та доглянутою: з сучасною стрижкою, акуратними руками та нафарбованими очима, навіть коли вона не перебуває на сцені чи на зйомках.

Актриса активно залучена до культурних і патріотичних заходів, подорожує Україною з творчими вечорами, не зупиняючись ні на мить. Її енергія та відданість справі продовжують надихати багатьох, і вона лишається невтомною у своєму прагненні до мистецтва та громадської діяльності.

Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії
Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії

Незважаючи на значний успіх у театральній кар’єрі, життя Ади Роговцевої було глибоко пов’язане з літературою. Її щоденники стали основою для видання “Свідоцтво про життя”, де вона розповіла не лише про свої театральні досягнення, але й про особисті вразливі моменти, згадуючи рідних і близьких.

Літературна діяльність Роговцевої не обмежувалася лише спогадами про театр. У 2006 році побачила світ її книга “Мій Костя”, присвячена коханому чоловікові Костянтину Степанкову. Їхній шлюб, що тривав 46 років, залишив глибокий слід у серцях обох і став важливою частиною їхнього життя.

Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії
Ада Роговцева розповіла, чим займається на пенсії

Проте Ада Роговцева відома не тільки своїми літературними досягненнями. Її волонтерська діяльність також вражає. Її дім став прихистком для тих, хто потребує допомоги. Вона не просто надає притулок, але й зустрічає кожного з теплом і розумінням, демонструючи свою внутрішню силу та солідарність з іншими через волонтерство.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.