Поповненню бути: 29-річна похресниця Білик Аліна Гросу вперше заговорила про вагітність і народження дитини

Співачка Аліна Гросу вперше натякнула на те, що найближчим часом хоче стати мамою та вони з чоловіком це активно обговорюють: що відомо про особисте життя співачки?

Українська музична діва Аліна Гросу нещодавно оприлюднила зображення разом із своїм другим чоловіком, якого вона намагається приховувати.

Варто зазначити, що в той самий день, коли Аліна святкувала свій день народження, вона влаштувала благодійний сольний концерт у Лос-Анджелесі. Цей виступ був спрямований на збір коштів для дітей, які опинилися без підтримки батьків. Дуже цікаво, що саме чоловік Аліни взяв на себе частину організаційних питань, допомагаючи їй у підготовці до концерту.

Аліна Гросу вперше розповіла, коли планує народити первістка
Аліна Гросу вперше розповіла, коли планує народити первістка

Співачка поділилася своїми емоціями, що на даний момент вона організовує свій сольний благодійний концерт. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу дітям, які втратили своїх батьків. Її висловлення вражають своєю щиросердечністю та бажанням допомагати тим, хто потребує підтримки.

Аліна вирішила зберегти таємницю про свого обранця, не розкривши його особу. Вона ретельно заховала обличчя коханого за допомогою червоного сердечка у смайлику, щоб ніхто не міг здогадатися про його ім’я. Причиною цієї обережності було бажання насолоджуватися приватністю шлюбу якомога довше.

Аліна Гросу вперше розповіла, коли планує народити первістка. Фото з Instagram @alina_grosu
Аліна Гросу вперше розповіла, коли планує народити первістка. Фото з Instagram @alina_grosu

Відмовляючись від розповіді про свої теперішні стосунки, Аліна пояснила, що минуле належить минулому, а теперішнє – це її особисте життя. Вона прагнула зберегти цю інтимність та переконана, що кохання – це справа двох осіб, а не публічна подія для коментарів інших.

Про свої родинні плани зірка говорила відкрито. Аліна зізналась, що разом з чоловіком мріють стати батьками і вже розглядають можливість поповнення сім’ї. Вона висловила своє прагнення мати дітей, оскільки і вона, і її чоловік великі любителі дітей.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?