Дивні харчові уподобання людей: виявляється, деякі ласують капелюхами, краватками і навіть виделками

Хтось віддає перевагу м'ясним стравам у меню. Інші більше наминають овочі. Та трапляються серед людей й такі екземпляри, що смакують не лише предметами гардеробу, але й ложками з виделками заразом.

Хтось віддає перевагу м’ясним стравам у меню. Інші більше наминають овочі. Та трапляються серед людей й такі екземпляри, що смакують не лише предметами гардероба, але й ложками з виделками заразом.

Жерар Депардьє з’їв капелюх

Французький актор одного разу на очах у публіки з’їв власний капелюх. Жерар зіграв у більярд з симпатичною блондинкою, та виграти не вдалося. Тож за умовами парі мав поласувати предметом гардероба. Чоловік щедро присмачив його кетчупом і з’їв до останньої ниточки.

Жерар Депардьє з’їв капелюх

Щоправда, згодом з’ясувалося, що це були рекламні знімання. Компанія-виробник кетчупу за подібну витівку заплатила Депардьє 250 тисяч доларів. Тож, найімовірніше, капелюх було зроблено з чогось їстівного.

Михайло Саакашвілі зжував краватку

Михайло Саакашвілі зжував краватку

Наприкінці літа 2008 року, коли на Тбілісі пішли танки з росії, всі побачили тодішнього президента країни у непоказному стані. Саакашвілі сидів за столом і смакував власною краваткою. Звісно, це сталося через шалену нервову напругу, та імідж політика було назавжди зіпсовано одним непевним рухом.

Маргарет ласує сріблом

Мешканка Нідерландів одного разу втрапила до лікарні з різкими болями в животі. Медики зробили рентген й за голову схопилися. Шлунок Маргарет Даалман був переповнений сторонніми предметами.

Все, що проковтнула Маргарет Даалман

Під час операції з жінки дістали майже вісім десятків срібних ложечок й виделок. Виявляється, Марго полюбляла прийти в гості й прихопити з собою додому столове срібло, причому в такий дивний спосіб. Коли правда спливла, друзі й родичі перестали запрошувати жінку на гостини, щоб не зазнавати збитків.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.