Психолог від Бога: в одному з міст В’єтнаму хитрий собака вигадав, як випрошувати їжу в людей

Інколи собаки бувають настільки розумними, що можуть... дресирувати людей. Ось, наприклад, герой нашої наступної історії — песик із В'єтнаму, який за допомогою однієї хитрощі випрошує смачну їжу.

Якщо дуже хочеться смачно попоїсти — всі засоби будуть гарними. Це правило успішно використовує у своїй собачій практиці один песик із невеличкого містечка у В’єтнамі. Він вигадав креативний спосіб попросити їжу в оточуючих людей і тепер… імітує травму задніх лап. І все – заради смаколика. Саме в цей спосіб песик привертає увагу до своєї скромної персони, щоб отримати від людей, які просто йдуть вулицею — якесь смачненьке частування.

Кумедний пес випрошує їжу завдякі своїй хитрощі
Кумедний пес випрошує їжу завдякі своїй хитрощі

Пес, що шкутильгає на задні лапи — викликає в багатьох людей співчуття. Власне, саме на цю емоцію і розраховує тварина. Адже співчуваючі люди завжди дуже добрі і намагаються допомогти тому, хто потребує цієї допомоги.

Кадри, що були зняті в Бінзьйонгу (В’єтнам) можуть розкраяти серденько багатьом емоційним людям. Адже на них — руденький пес волочить задні лапи і не може підвестись.

З боку це виглядає доволі емоційно і викликає цілий вихор співчутливих емоцій. Собака майже в розпачі повзає по дорозі і фактично не може підкорити собі власні задні лапи.

Він скиглить і випрошує їжу в звичайних людей, які знаходяться поряд чи просто проходять повз нього.

Настає момент, коли хтось, хто знаходиться за кадром — кидає песику декілька шматочків хліба. І, ось воно диво! Тваринка відразу встає на усі чотири лапи і починає збирати їжу на асфальті.

Тож, не поспішайте жаліти цього хитрого собачку, якого ви бачите на початку відеоролику. Краще – додивіться матеріал до кінця. У фіналі вас точно очікує несподівана розв’язка. Цей пес — цілком собі здоровий і вміє ходити на усіх своїх лапах. А трюк із травмою руденький бешкетник застосовує лише з метою привернути увагу і натиснути на жалість.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.