45-річна жіночка не знайшла пари серед чоловіків, то покохала дерево: роман із дубом триває вже понад рік

Деякі люди не можуть підшукати собі пару серед інших людей. То й доводиться кохати інші речі – з тваринного чи рослинного світу. Розгляньмо особливо цікаві випадки.

Закохалася в дуб

45-річна мешканка Канади втямила, що є екосексуалкою. У жіночки з Ванкуверу тільки з цим велетенським дубом відбувається еротичний зв’язок. Причому ці стосунки не схожі на звичні нам, що відбуваються між чоловіком і жінкою. Коли Соня Семенова сидить під уподобаним деревом, у неї в голові щось відбувається.

Кохання можливе з деревом чи собакою

У цю провінцію панянка перебралася 2 роки тому. Побачивши поблизу будинку цей дуб, відчула енергію, що надходить від дерева. Їй здалося, що це інша особа, тож тепер регулярно знаходиться поряд із дубом, отримуючи від цього неабияке задоволення. Мова про прямий контакт не йде. Це обмін любовними енергіями.

Весілля з собакою

В Індії нікого не здивуєш стосунками людини з собакою. Коли у 9-річної дівчинки помітили зайвий зуб із ясен, то втямили – карму дитини слід терміново рятувати. То й видали бідолашку за… чотирилапу тварину.

Кохання можливе з деревом чи собакою

Такий шлюб мав на меті захистити від злих чар. Новоспечена дружина має добре піклуватися про благовірного песика. Втім це не завадить їй згодом вийти заміж “правильно” – за звичайного парубка.

Заміжжя з деревом

Напевно, жодного мешканця Індії не здивуєш коханням із деревом, оскільки тут поширена практика шлюбів із зеленою масою. Ходили настійливі чутки, що акторка Айшварія Рай вийшла заміж за дерево. Подібне знадобилося знаменитості, щоб позбутися пристріту.

Кохання можливе з деревом чи собакою

Щоправда, жіночка спростувала подібне дійство. Та їй ніхто не повірив. Коли комусь із представників цієї нації пророкують невдалий шлюб, то дівчата спеціально грають весілля з деревом. Після церемонії його зрубують, а дерев’яна вдова після цього може сміливо виходити заміж за нормального чоловіка – прокляття знято.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.