Як розібратися, чи це справжнє кохання, чи легкі стосунки, що ні до чого не зобов’язують: кілька лайфхаків

Як часто ми помилково сприймаємо легкий флірт за справжнє кохання. Згодом доводиться пережити сильне розчарування. Тому краще відразу визначити, що з партнером немає нічого серйозного. На це вказують деякі вірні ознаки.

Побудувати родину на почуттях, що вам добре разом, дуже складно. Тому небажано витрачати час на людину, з якою у вас не може бути майбутнього.

Якщо частенько ставите собі питання, ким ви є для свого партнера, чи є в нього інша пасія, чи є майбутнє у ваших стосунків, значить, між вами не все так однозначно. Якщо здається, що роман застряг на одній точці й більше нікуди не рухається, слід обов’язково розставити всі крапки над “і”.

Легке захоплення часто плутають зі справжнім коханням

Якщо ви не знаєте, що сказати при зустрічі чи довго міркуєте над текстом СМС для коханого, швидше за все, це не ваша людина. Між близькими людьми напруження у спілкуванні не повинно виникати. Швидше за все, ви хочете видаватися кращою, ніж є насправді або боїтеся відштовхнути партнера “неправильними” словами. Та гріш ціна людині, яка здатна покинути вас через не таке, як треба, повідомлення.

У пориві відвертості розповідаєте щось знайомому, а потім шкодуєте про це. З близькими людьми так не поводяться. Ніхто не перепрошує за власну емоційність, і всі один одного розуміють. Якщо не поспішаєте відкриватися перед людиною повністю, значить, про довіру між вами не йдеться. Постарайтеся відверто відповісти собі, чому не можете ділитися з партнером радощами чи смутком.

Ознаки, що людина поряд із вами, чужа і неблизька

Відсутність відповідальності з боку коханої людини свідчить про несерйозність ваших стосунків. Якщо не підтримує у складних ситуаціях чи залишає в найтяжчу хвилину наодинці, значить, не цінує вас.

Партнер не ділиться з вами своїми планами на життя. Це ознака несерйозності з його боку. Навіть якщо вивчили всі його звички у повсякденному житті, але не знаєте, що лежить на душі у чоловіка, вважати стосунки серйозними не можна.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.