Що розповість про людину каблучка? Придивіться уважніше: кожен палець має своє особливе значення

Каблучка – це прикраса, що несе в собі безліч прихованих сенсів. Так, в залежності від того, який палець вона прикрашає, можна дійти певних висновків про співбесідника.

Слід уважно ставитися до носіння каблучки, бо на одному пальці вона стає символом сили, а на іншому може символізувати собою почуття до близької людини.

Розташування каблучки на пальці свідчить про певні риси характеру

На великому пальці

Зустрічаються люди, що носять прикрасу саме на цьому пальці. Подібна звичка притаманна тим, хто прагне здобути владу чи визнання. Співбесідник з каблучкою на великому пальці воліє вразити оточення авторитетом, рішучістю, наполегливістю у досягненні поставленої мети.

На вказівному пальці

На вказівному пальці каблучку носять амбітні люди

Тільки впевнена в собі людина надіне каблучку на вказівний палець. Стережіться, перед вами дуже амбітна особистість, що намагатиметься всіх і завжди контролювати. Такі люди зазвичай мають надмірний рівень працьовитості і бажають прославитися у своїй галузі.

На середньому пальці

Каблучка на середньому пальці свідчить про надійність людини

Середній палець для прикраси обирають надійні партнери та вірні друзі. На таких людей можна покластися – вони не підведуть. Перед вами партнер, що здатен зробити життя гармонійним, оскільки у всьому прагне здобути балансу.

На безіменному пальці

Здавна у народі вважалося, що саме від безіменного пальця йде шлях до сердечної вени. Тому заручені завжди одягали обручки саме на нього як символ вірності у майбутньому шлюбі. Щоправда, в одних народів провідником до серця є палець на лівій руці, а в інших – навпаки, на правій.

На мізинці

Хто натягне каблучку на найменший палець, може розраховувати надалі досягти слави й багатства. Успіх супроводжуватиме людину, а наполеглива праця принесе очікувані плоди. Творчі особистості мають потяг до використання мізинця під прикрасу.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.