Блейкаути ніхто не відміняв: як зберігати м’ясо без холодильника кілька днів, раптом що

Постійні осінньо-зимові блейкаути привчили українців до екстремальних умов життя. Ніхто не гарантує, що в спеку подібне не повториться. Тож треба бути у всеозброєнні, щоб знати, як зберігати м'ясо, якщо холодильник раптом перестане морозити.

Продукти тривалого зберігання витримають будь-яке відключення світла, не зіпсувавшись. А от м’ясо перебуває у зоні ризику, але і йому можна подовжити життя за допомогою певних маніпуляцій.

Кисле молоко

Шматок м’яса насамперед треба порізати на кубики

Молоко при неробочому холодильнику скисне доволі швидко. Воно й допоможе врятувати м’ясні запаси в очікуванні появи світла. Шматок м’яса наріжте на кубики, складіть їх у миску і залийте по самі вінця кисляком. М’ясний продукт не повинен виглядати з заливки. Таким чином удасться зберегти м’ясо у свіжому вигляді на 2-3 доби довше.

Березове вугілля

Шматочки вугілля з берези треба зібрати з попелу і подрібнити на порошок. Далі промити у кількох водах і дати висохнути. Пересипте шматки м’яса березовим порошком, обгорніть цупкою тканиною і міцно перев’яжіть мотузкою. Сиру тушку птиці можна зберігати таким же чином, тільки попередньо її слід позбавити від нутрощів. Знавці твердять, що таким чином оброблене м’ясо збережеться протягом пів року.

Оцтовий розчин

М’ясо в банці заливається оцтовою водою

Якщо специфічне вугілля ніде роздобути, скористайтесь цим способом, адже в домі завжди знайдеться пляшечка оцту, сіль, спеції та цибуля. Залийте всі ці інгредієнти (цибулю подрібніть) водою, доведіть до кипіння, дайте трішки покипіти й зачекайте, поки охолоне.

М’ясо, нарізане шматочками, складіть у глиняну миску або в скляний слоїк і залийте оцтовим відваром. У такому вигляді вдасться зберегти цінний продукт десь 3-5 днів. Якщо цей рецепт здається надто складним, просто вмочіть в оцет серветку й замотайте в неї шматок м’яса. Тільки протягом доби його доведеться зготувати, бо інакше зіпсується.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.