Три речі, які неймовірно садять телефон: продовжіть життя акумуляторній батареї

Напевно, помічали, що новенький смартфон дуже швидко втрачає здатність тримати заряд. А все через неправильну експлуатацію гаджета. Дізнайтеся, як зберегти працездатність батареї якомога довше.

Напевно, помічали, що новенький смартфон дуже швидко втрачає здатність тримати заряд. А все через неправильну експлуатацію гаджета. Дізнайтеся, як зберегти працездатність батареї якомога довше.

Фонові додатки

Існує купа додатків, які стартують разом із ввімкненням телефону. Навіть якщо перезавантажите пристрій чи вручну зупините програму, вона все одно запуститься самостійно. А це розряджає акумулятор.

Фонові додатки здатні розряджати телефон

Найбільше заряду забирають Facebook, Instagram, Tik Tok, Google Maps та чимало інших сервісів. Вони самостійно збирають інформацію про людину – які місця відвідує, якими запитами цікавиться тощо. GPS-навігація укупі з пошуком Wi-Fi чи передачею даних по Bluetooth також несуть чимале навантаження на акумулятор. Тож непотрібних програм слід позбутися без жалю.

Надмірна яскравість

Не треба налаштовувати гаджет на високий рівень яскравості. По-перше, на вулиці під дією сонячних променів нічого не побачите. По-друге, будете швидко зменшуватися місткість батареї.

Цей пункт краще налаштувати автоматично, щоб смартфон сам визначав рівень підсвічування екрана відповідно до умов, в яких перебуває.

Сильний холод

Алюмінієвий корпус батареї покликаний захистити нутрощі телефону від спеки. При цьому на гаджет може негативно вплинути мороз. Тож узимку на вулиці бажано користуватися гарнітурою, а телефон сховати у внутрішню кишеню.

Перебування на морозі шкодить акумулятору

Повернувшись у тепле приміщення, не можна відразу братися до зарядки пристрою. Треба дати йому відлежатися за кімнатної температури.

До речі, спалах при фотографуванні й режим вібрації забирають чимало дорогоцінної енергії. Тож, по можливості, від цих функцій краще відмовитися.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.