Сонячні відблиски на лобовому склі несуть небезпеку: щоб уникнути аварійної ситуації залучіть певні заходи

В сонячну погоду водію, що перебуває за кермом, можуть неабияк досаждати відблиски на лобовому склі. Замість дорожньої ситуації він бачить відображення салону авто. Подібне явище ускладнює огляд і може навіть призвести до аварії.

В сонячну погоду водію, що перебуває за кермом, можуть неабияк досаждати відблиски на лобовому склі. Замість дорожньої ситуації він бачить відображення салону авто. Подібне явище ускладнює огляд і може навіть призвести до аварії.

Розчин

Відблиски на склі можуть з’являтися за певних обставин. На їх появу впливають не лише об’єктивні умови як погода чи час доби. Кут лобового скла та розміщення водійського крісла теж можуть викликати бліки.

Відблисків на склі можна позбутися

Уникнути подібної неприємності можна за допомогою спеціальних засобів, які є в продажу. Обробіть лобове скло з обох боків і промийте водою. Якщо є бажання зробити розчин самостійно, скористайтеся водою та оцтом.

Порядок дій такий:

  1. Розбавте оцет водою навпіл.
  2. Нанесіть на скло губкою, змоченою в розчині.
  3. Протріть насухо старою газетою.

Полірування

Подряпини та бруд на склі не сприяють покращенню огляду. Утворення жирового шару переломлює світло, тому і з’являються додаткові незручності. Тож використовуйте поліроль, аби скло було ідеально чистим.

Полірування допоможе

Нанесіть засіб на скло за допомогою ганчірочки. Залиште на склі, щоб закріпився, до повного висихання. Після цього можете видаляти чистою тканиною. Хімічний засіб можете замінити звичайним спиртом, натерши вмоченою у нього губкою, скло з обох боків.

Окуляри

Зовсім необов’язково боротися зі склом. Від відблисків водій може захиститися за допомогою спеціальних окулярів, що мають поляризовані скельця. Такий засіб чудово впорається зі світовими хвилями на всій площині лобового скла.

Якщо жоден із перелічених методів не призведе до позитивних результатів, залишиться єдиний вихід – заміна лобового скла.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.