Якщо побачили хлібні крихти на столі: не залишайте, не викидайте у сміттєве відро, не чіпайте руками

Зазвичай батьки виховують у дітях любов та повагу до хліба. У такому разі постає питання: куди дівати крихти, які опинилися на столі під час розрізання батона? Щодо цього існують народні прикмети.

Сміттєве відро – табу

Народна мудрість виступає категорично проти викидання на сміття хлібних крихт. Подібний жест вважається дуже поганою прикметою. Таким чином родина може зазнати злиднів, а удача обходитиме оселю стороною. Змітаючи крихти зі столу, господиня перекриває грошовий потік, який мав би йти в родину.

Хлібні крихти не можна кидати у сміттєве відро

Окрім цього, такі дії можуть призвести до проблем зі здоров’ям та самотності й безнадії у пошуку другої половинки. Тож якщо помітили крихти на столі, зберіть їх окремо і винесіть птахам.

Змітати руками не можна

Якщо бачите на столі залишки крихт від хліба, ні в якому разі не змітайте їх рукою! Це погана прикмета, що призведе до непримиренних конфліктів між домашніми. Якщо при цьому кілька крихт впаде на підлогу, сварки не уникнути.

Хлібними крихтами краще нагодувати птахів

Постійне змітання крихт рукою призведе до накопичення негативної енергії, яка з часом вийде за межі оселі. Тож обов’язково застосовуйте ганчірку для збирання крихт, а зібравши їх у пакет, винесіть туди, де багато пташок. Нехай поласують досхочу.

Залишати на столі теж небажано

Окрім цього хлібні крихти після сніданку, обіду чи вечері не дозволяється залишати на столі. Це призведе до погіршення стану здоров’я та низки невдач. Протирати стіл бажано, щойно домашні завершать трапезу.

Інакше не уникнути нещастя. При цьому негаразди здолають не лише вдома, а й на роботі. Треба намагатися ніколи не сваритися, коли родина перебуває за столом, інакше негативна енергетика накопичуватиметься й даватиметься взнаки.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.