Вранці підійшли до автівки, а на склі суцільний лід? Від поїздки відмовлятися не потрібно: є швидке рішення

Негода взимку може розпочатися будь-якої миті. Тож і бачить водій на склі автівки чималий шар льоду. Розберімося, як ефективно та швидко видалити його.

Обмерзлі вікна та холодний салон можуть завдати чималих прикростей, особливо якщо треба терміново їхати у справах. Але, ознайомившись з нашими лайфхаками, швиденько позбудетеся льоду на вікнах.

Скребок

Як позбавити лобове скло автівки від льоду взимку

Можете скористатися спеціальним скребком. Але орудуйте ним по склу дуже обережно, щоб не наробити подряпин. Час від часу струшуйте крихти льоду, що накопичуються на робочій поверхні.

Оцет

Візьміть звичайну воду, розігрійте. Влийте трішки оцту. Цією сумішшю обробіть скло на автомобілі. Тепла вода розчинятиме тверду кірку, а оцет сприятиме прискоренню процесу.

Спирт

Якщо підігріти воду немає можливості, скористайтеся цим рецептом. Змішайте спирт чи горілку з оцтом у пропорції 1:3. Залийте суміш у розбризкувач й обробіть лобове скло. Воно після такого оброблення дуже швидко очиститься.

Банківська карта

Як позбавити лобове скло автівки від льоду взимку

Якщо під рукою немає нічого з вище переліченого, скористайтеся пластиковою карткою. Тримайте її під мінімальним кутом до скла. І теж стежте, щоб не пошкрябати поверхню.

Фен

Можете запозичити в дружини фен для сушки волосся й обдути ним замерзле скло. Цей метод найшвидший. Вже за кілька хвилин від льоду не залишиться й сліду.

Кондиціонер

Заведіть двигун машини, потримайте кілька хвилин. Увімкніть кондиціонер. Під дією теплих хвиль повітря скло дуже швидко очиститься від льоду.

Хімія

В автомагазинах є купа спеціальних засобів для боротьби з заледенілими вікнами. Тож якщо не хочете користатися підручними засобами, придбайте будь-який із них. Зазвичай таку рідину наносять звечора, і це запобігає появі льодової кірочки.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.