Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

Коричневий рис — це невідшліфована крупа. Саме цей факт робить її більш корисною за шліфований аналог. Оболонка рисових зерен містить в собі велику кількість вітамінів із групи В. Вони добре впливають на роботу нервової системи і нормалізують обмін речовин. Слід сказати про протипоказання щодо вживання білого рису. Цю кашу краще не вживати людям, що страждають на цукровий діабет та склеротичні зміни в судинах.

Правила приготування бурого рису: потрібно попереднє замочування
Правила приготування бурого рису: потрібно попереднє замочування

Бурий або коричневий рис — ідеальний продукт для здорового харчування. В ньому збережені усі корисні речовини, а цінних поліненасичених кислот в цій крупі в 2.5 рази більше в порівнянні з білим рисом.

Вартість бурого рису в магазинах більша, та й для його приготування на гарнір потрібні особливі рецепти. Існує декілька загальних принципів приготування страв з коричневого рису, яких треба дотримуватись, щоб страва вийшла смачною.

Бурий рис містить багато вітамінів групи В
Бурий рис містить багато вітамінів групи В
  1. Бурий рис перед варкою обов’язково ретельно промивають, бо він містить в собі багато дрібного сміття та пилу.
  2. Ще одна процедура, що є обов’язковою для бурого рису — замочування мінімум на 30 хвилин (але краще: на 5-6 годин), що підвищує еластичність оболонки та перешкоджає її розтріскуванню під час варки крупи (готовий рис в такому випадку виглядає більш естетично).
  3. Варити бурий рис треба протягом 30-60 хвилин.
  4. Щоб каша вийшла смачною – треба правильно розрахувати співвідношення крупи та води (оптимальний варіант для приготування в каструлі: склянка рису та 2.5-3 склянки води, а якщо ви варите рис у мультиварці — то співвідношення буде іншим: склянка рису на 1.5 або 2 склянки води).
  5. Ще один спосіб варки бурого рису — залити склянку крупи 5-6 літрами води, а коли каша буде готовою, зцідити рештки рідини через друшляк і промити.
  6. Якщо під час варки рідина випарувалася і рис почав підгоряти — підливати до нього воду не можна. В такому випадку краще зняти ємність з вогню, загорнути в теплу ковдру і залишити на 40 хвилин. За цей час крупа добре розпариться і стане м’якше.

Бурий рис — ідеальний гарнір до риби, м’яса або птиці. Його можна поєднати з овочами, робити з цієї крупи вегетаріанські страви і додавати до неї гриби.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.