ТОП-6 + одна ознака, яка вказує на те, що сосиски виготовлені з натурального м’яса: колір, запах та інші

М'ясні напівфабрикати у вигляді сосисок – не кращий варіант їжі. І якщо ви все ж вирішили побалувати себе цим продуктом — обирайте його за декількома критеріями. Пропонуємо їх до уваги читачів.

Сосиски високої якості можна відрізнити в магазині за декількома критеріями.

Зовнішній вигляд

Сосиски в магазинах продають в поліетиленовій оболонці. Огляньте її перед покупкою. Вона повинна бути сухою, не ушкодженою, гладенькою та чистою. Зморщена оболонка свідчить, імовірно, про те, що під час виготовлення була порушена технологія виготовлення. Ще одна причина — термін вживання продукту перевищено. Оболонка в якісних сосисках – щільна та добре прилягає до м’ясного виробу.

Колір м’ясного виробу

Колір сосисок повинен бути блідим
Колір сосисок повинен бути блідим

Якісні сосиски — блідого кольору. Червонуваті чи яскраво-рожеві сосиски — продукт, в якому, імовірно, забагато барвника. Темний колір м’ясного виробу свідчить, що в ньому багато консервантів.

Текстура

М’які сосиски зазвичай містять багато білкових компонентів. Перед покупкою на сосиску варто натиснути і подивитись, чи відновить вона форму. Якщо залишилася вм’ятина – цей продукт краще не брати.

ДСТУ

Сосиски, виготовлені за нормами ДСТУ — вищого сорту. Вони на 100% виготовлені з натурального м’яса (яловичина, свинина) та інших натуральних інгредієнтів: сала, молока, вершків, сиру та інших компонентів.

В продажу є й сосиски першого сорту, які можуть містити певну кількість інших видів сировини. Але основна сировина вищого ґатунку складає не менше 70%.

Розріз

Сосиска високої якості на розрізі — сірувато-рожева. Зайвої пухкості в неї бути не повинно. Якщо при розрізі м’ясний виріб має в середині порожнечу або ж крупиці в складі — це вказує на високу місткість води в продукті.

Смак та запах

Якісні сосиски добре пахнуть, мають аромат прянощів. Цей продукт не повинен бути солонуватим, солодким або гірким. Їх смак повинен бути м’ясним і добре вираженим. Бажано, щоб у складі сосисок були присутні натуральні прянощі. Не повинно бути стороннього присмаку. Також не бажано, щоб продукт був пересоленим.

Процес приготування

Якість сосисок можна визначити під час приготування. Вони не повинні розбухати та розвалюватись. Якщо це сталось – це означає, що в їх складі є забагато крохмалю.
Якщо сосиска зморщується під час приготування в мікрохвильовці — в ній забагато добавок чи води. Під час відварювання сосисок вода забарвилася рожевим кольором — в такому продукті багато барвника. Такий виріб в їжу краще не вживати.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.