Прання, прибирання, миття посуду заміняє фітнес: експерти порахували, скільки калорій забирає домашня робота

Деякі представниці чарівної статі намагаються багато часу проводити в спортзалі заради отримання привабливих форм. Натомість турботи по господарству можуть стати чудовою альтернативою.

Вдома завжди накопичується чимало роботи. Тож аби не мучитися з поїздками до спортзалу та очікуваннями в дорожніх пробках, краще витрачати калорії з користю, не виходячи за поріг власної оселі.

Якщо поставитися до прибирання з усією серйозністю, то й не помітите, як втрачатимете зайві кілограми. Ще й користь отримаєте – чистоту та лад. Отже, починаємо накачувати м’язи просто вдома.

Скільки калорій забирає прибирання у квартирі

Якщо ви у фітнес-центрі осідлали тренажерну доріжку і тупцюєте по ній цілу годину, витратите близько 300-400 калорій. Рівно стільки ж загубите, миючи підлогу й займаючись прибиранням на кухні.

Головне в цій справі – робити вправи з пилосмоком чи шваброю регулярно. Кожного дня виділяйте пів години на наведення ладу у квартирі, і ніякий фітнес вам більше не знадобиться.

Скільки калорій забирає прибирання у квартирі

Розподіліть навантаження на цілий тиждень – в один день витираєте пил не лише зі столу та меблів, але й залазите в різні нишпорки, як то люстра чи поверхня шаф на кухні. Наступного дня вимийте підлогу в усіх кімнатах, витративши 80 калорій. Намітьте миття вікна, наведення ладу в кухонній шафці.

Ще один день можна виділити на очищення від крапель душової кабінки. Іншим разом візьміться очищати крани та решту сантехніки. Не забувайте про необхідність знімати павутину зі стелі. Кахельна плитка теж час від часу потребує вашого втручання.

Від таких вправ ви не лише втрачатимете калорії, але й даватимете навантаження на м’язи рук, плечей, кистей. Кухня для схуднення є справжнім клондайком. Миючи посуд, ви втрачаєте до 150 калорій. А там ще є купа іншої роботи.

Навіть якщо збирається прати білизну, зможете витратити 50 калорій, адже доведеться розбирати брудні речі за кольором, присідати, щоб завантажити барабан. Потім діставати випране та відправляти на сушку. Після всього речі треба ще й по місцях у шафу розкласти.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.