Як правильно використовувати всі 4 сторони однієї тертки: корисні поради від досвідчених господинь

Кухонна тертка на перший погляд — дуже зручне і простеньке пристосування. Але далеко не кожна господиня знає, для чого використовувати ту чи іншу її сторону. Давайте розбиратися в цьому питанні.

Кухонна тертка — незамінний інструмент на кухні у кожної господині. Зараз їх продають в магазинах у великій кількості. Серед різноманіття терток обрати саме ту, що треба — вкрай важко. Навіть досвідчена домогосподарка може не знати, якими бувають тертки.
Втім, існує декілька корисних порад, які допоможуть використовувати це пристосування максимально ефективно. Якщо ви колись вже користувались терткою – то, імовірно, вам було цікаво: для чого призначені її різні грані. Відповідаємо – вони створені для зручного і швидкого подрібнення різноманітних продуктів харчування (наприклад, овочів).

В тертці з 4-ма гранями є отвори для приготування слайсів
В тертці з 4-ма гранями є отвори для приготування слайсів

 

Найчастіше в домогосподарстві використовують лише 2 з чотирьох сторін тертки. Грань із великими отворами підходить для подрібнення овочів та сиру. Сторона із дрібними отворами також використовується також для подрібнення овочів, але — до салатів. На дрібній тертці вони виходять більш охайнішими і апетитними.

Як правильно використовувати всі сторони тертки
Як правильно використовувати всі сторони тертки

А ось для чого призначені ще дві сторони тертки, в якій всього чотири грані. В одній з цих двох превалюють найдрібніші отвори. Дехто з господинь використовує цю грань задля того, аби подрібнити часник. Але насправді на ній варто натирати тверді продукти харчування (наприклад, спецію у вигляді мускатного горішка, корінь імбиру та корицю).

Четверта сторона тертки складається всього з двох, але дуже великих отворів, які розташовані горизонтально. Багато господинь їх просто не використовують, бо навіть не знають — для чого ці отвори призначені. Повідомляємо, що ця грань призначена для подрібнення овочів. За її допомоги можна зробити красиві овочеві слайди чи соломку. Такий формат подрібнення дозволяє створити смачні натуральні чіпси в домашніх умовах.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.