Один факт про ім’я Богдан: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Богдани серед знаменитостей

Значення старослов'янського імені Богдан ні в кого не викликає запитань. Зрозуміло, що це означає "Богом даний". Як складеться доля дитини, якщо назвати її цим гарним іменем?

Дитинство

Маленький Бодя зростатиме розумною та здібною дитиною. Значення імені Богдан накладе відповідний відбиток на характер хлоп’яти. Він буде проявляти неабияку упертість. Тож батькам доведеться докласти чимало зусиль, аби спрямувати цю рису характеру в правильному напрямку.

Значення імені Богдан

У навчанні зірок із неба Богдан не хапатиме, хоча встигатиме по всіх предметах. Перенавантажувати психіку сина не варто, оскільки це призведе до негативних наслідків.

Доля

Виросте Богдан здоровою та сильною людиною. Він буде спокійним та врівноваженим, притягуючи до себе увагу сторонніх людей. Якщо обере професію, яка йому подобатиметься, то до справи підходитиме компетентно, проявляючи неабияку кмітливість.

Значення імені Богдан

Начальників над собою Богдан не терпить. Йому краще працювати самостійно, приймаючи важливі рішення. Так чоловік досягне найбільшої продуктивності, вчасно приглушивши власну запальність.

Дружину Богдан воліє бачити не серед бізнесвумен, а берегиню домашнього вогнища. Вона має опікуватися родиною та дітьми в той час, як чоловік візьме на себе зобов’язання забезпечувати родину всім необхідним.

Сумісність

Сімейне щастя Богдан найімовірніше знайде у шлюбі з Ларисою, Ольгою, Вікторією, Галиною, Настею.

Обережно слід ставитися до одруження з Анжелою, Мариною, Оксаною, Тамарою, Ніною.

Відомі Богдани

Найвідомішим Богданом в Україні був безперечно Хмельницький. До діяльності гетьмана у світлі останніх подій можна ставитися неоднозначно. З усім тим, це був талановитий полководець і безсумнівний лідер нації.

Серед сучасних акторів можна відзначити Богдана Ступку та Богдана Бенюка, споглядаючи за якими можна переконатися, що значення імені Богдан вплинуло на їхній характер.

Нові статті

Схожі статті

За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?