Гортензії та рододендрон будуть сильніші після зими, якщо ви виконаєте одне завдання прямо зараз

З настанням весни в квітникарів додається роботи. Наприклад, треба потурбуватись про підживлення рододендронів та гортензій. Як це правильно зробити — читайте в наступному матеріалі від "Один Факт".

Весна — час, коли просинаються всі рослини навколо. Саме в цей період квітникарям варто потурбуватись про те, щоб зміцнити рододендрони і гортензії, що ростуть на клумбі. Існує один перевірений спосіб це зробити і пов’язаний він із підживленням.

Щоб гортензії і рододендрони квітли пишно - треба їх посадити в кислу землю
Щоб гортензії і рододендрони квітли пишно – треба їх посадити в кислу землю

Оскільки гортензії та рододендрони з’явились в нашій країні всього декілька років тому — багато садоводів просто не розуміли, як за ними правильно доглядати. Під час посадки квітів вони допускали помилки, які в подальшому стали причиною поганого розвитку рослини.

Перше, що треба знати при підживленні рододендронів та гортензій — так це те, що вони добре почувають себе лише в слабокислих або ж кислих землях. Дехто з квітникарів називає ці рослини примхливими, але насправді таке ствердження не відповідає дійсності.

Селекція рододендронів та гортензій досягла такого рівня, що дозволила фахівця вивести квіти з холодостійкістю до -40 ºC. Ці квіточки добре ростуть лише на сонячних ділянках. Саджати гортензії краще, попередньо зволоживши кожен саджанець.

Коріння квіток після посадки повністю засипають землею, а потім — поливають. В той же час вічнозелений рододендрон почувається більш добре у напівзатінених місцях.

Навесні, коли земля ще волога після сходу зимового снігу — рододендрони і гортензії варто підживити. Для цього можна використати спеціальні добрива для рослин ацидофілів, які полюбляють рости в кислих землях.

Найкраще підживлення для рододендронів і гортензій, які ростуть у відкритому грунті — це 10-20 см гарної суміші з кислою реакцією.

Рододендрони та гортензії полюбляють часті поливи і вологу
Рододендрони та гортензії полюбляють часті поливи і вологу

Це може бути перегній з листя, садовий компост та кислий грунт в пакетах, призначений спеціально для вересових рослин. До компосту також можна додати пару горсточок повільно діючого гранульованого мінерального добрива. Ці квіти полюбляють, коли багато вологи. Тому їх варто регулярно поливати.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?