Гортензії та рододендрон будуть сильніші після зими, якщо ви виконаєте одне завдання прямо зараз

З настанням весни в квітникарів додається роботи. Наприклад, треба потурбуватись про підживлення рододендронів та гортензій. Як це правильно зробити — читайте в наступному матеріалі від "Один Факт".

Весна — час, коли просинаються всі рослини навколо. Саме в цей період квітникарям варто потурбуватись про те, щоб зміцнити рододендрони і гортензії, що ростуть на клумбі. Існує один перевірений спосіб це зробити і пов’язаний він із підживленням.

Щоб гортензії і рододендрони квітли пишно - треба їх посадити в кислу землю
Щоб гортензії і рододендрони квітли пишно – треба їх посадити в кислу землю

Оскільки гортензії та рододендрони з’явились в нашій країні всього декілька років тому — багато садоводів просто не розуміли, як за ними правильно доглядати. Під час посадки квітів вони допускали помилки, які в подальшому стали причиною поганого розвитку рослини.

Перше, що треба знати при підживленні рододендронів та гортензій — так це те, що вони добре почувають себе лише в слабокислих або ж кислих землях. Дехто з квітникарів називає ці рослини примхливими, але насправді таке ствердження не відповідає дійсності.

Селекція рододендронів та гортензій досягла такого рівня, що дозволила фахівця вивести квіти з холодостійкістю до -40 ºC. Ці квіточки добре ростуть лише на сонячних ділянках. Саджати гортензії краще, попередньо зволоживши кожен саджанець.

Коріння квіток після посадки повністю засипають землею, а потім — поливають. В той же час вічнозелений рододендрон почувається більш добре у напівзатінених місцях.

Навесні, коли земля ще волога після сходу зимового снігу — рододендрони і гортензії варто підживити. Для цього можна використати спеціальні добрива для рослин ацидофілів, які полюбляють рости в кислих землях.

Найкраще підживлення для рододендронів і гортензій, які ростуть у відкритому грунті — це 10-20 см гарної суміші з кислою реакцією.

Рододендрони та гортензії полюбляють часті поливи і вологу
Рододендрони та гортензії полюбляють часті поливи і вологу

Це може бути перегній з листя, садовий компост та кислий грунт в пакетах, призначений спеціально для вересових рослин. До компосту також можна додати пару горсточок повільно діючого гранульованого мінерального добрива. Ці квіти полюбляють, коли багато вологи. Тому їх варто регулярно поливати.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.