Місце для кактуса має значення: поставте вазон, де скупчується негатив, і можете розраховувати на злагоду

Якщо принесли у дім кактус, не поспішайте ставити його на перше-ліпше місце. Цей сукулент здатен захистити дім від негативної енергії, але для цього йому слід підібрати відповідний куточок.

Кактуси не потребують ретельного догляду та частого поливу. Тому останнім часом ці кімнатні рослини набули шаленої популярності. Ще однією важливою особливістю сукулента є здатність поглинати всі погані флюїди.

От тільки робити це вони зможуть за певними правилами. В іншому разі бажаного результату не досягнете. Хорошим рішенням буде поставити рослину якомога ближче до вхідних дверей.

В якому місці квартири треба поставити кактус

Так зможете захиститися від впливу недоброзичливців, порчі та пристріту. Якщо атмосфера в оселі зашкалюватиме, рослина може й не витримати та засохнути. Родинна гармонія та всебічна любов теж можуть призвести до загибелі бідолашки з колючками.

За будь-яких обставин не розміщайте кактуси у спальні. Найкращими місцями для них виявляться коридор, передпокій, вітальня чи кухня. Тут вдосталь негативу, потрібного сукуленту для нормального росту.

В якому місці квартири треба поставити кактус

Якщо дослухаєтеся до цих порад і врахуєте енергетичні особливості рослини, зможете покращити домашню атмосферу. А заразом дочекаєтеся й цвітіння зеленого друга, що зазвичай трапляється доволі рідко.

Існує думка, що далеко не всім людям можна розводити кактуси. Так, запальні та імпульсивні люди зможуть в оточенні колючого друга стати трішки спокійнішими. А от м’які та чутливі під дією сукулента навпаки замкнуться в собі й перебуватимуть у стані пригнічення.

Якщо вдома все гаразд, усі люблять одне одного, то, можливо, й не треба ризикувати, приносячи туди південну колючку, щоб не призвести до непорозумінь та скандалів між членами сім’ї.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?