У вас ще є час, тож поспішіть зробити це: що можна посадити на городі до кінця травня 2024. Список варіантів

Якщо ви цього не зробили досі, не хвилюйтесь - ще є декілька днів: які культури можна посадити на вашому городі до кінця весни, щоб отримати великий врожай?

У травні городники вже активно готують свої ділянки до посівів, питання про те, що саме варто посадити на городі, стає особливо актуальним. Особливо цікавлять вирощувачів овочі, зелень та баштанні культури – їхні врожаї завжди привертають увагу своєю смакотою та корисністю.

Заради успішного врожаю в травні можна висаджувати різноманітні овочі та зелень, які, крім тепла, вимагають правильного догляду та сприятливих умов для росту.

Однією з перших культур, які можна посадити, є огірки. Ці теплолюбні рослини потребують теплого ґрунту для успішного росту, тому найкраще висаджувати їх лише тоді, коли земля вже нагрілася досить. Щоб забезпечити гарний урожай, важливо правильно розмістити насіння в лунках.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

До числа культур, які люблять тепло також належать дині та кавуни. Вони потребують достатньо теплої погоди для виростання, тому в травні вже настав час для їхнього висадження.

Кабачки і гарбузи також варто висаджувати в цей період, особливо якщо у вас не вистачило часу на це у квітні. Сорти цих овочів, що швидко дозрівають, дозволять отримати перший урожай навіть раніше, ніж у вашого сусіда.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

Редиска, з своїм швидким темпом росту, також чудово підходить для висадки у травні. Цю овочеву культуру можна сіяти як у квітні, так і протягом усього травня, забезпечуючи регулярні посіви. Головне, щоб ґрунт був достатньо прогрітий до +8-10°С для успішного проростання насіння.

Саджанці капусти розсаджують протягом травня, щоб отримати врожай раніше та забезпечити його якість. Базилік, як відомо, вважається культурою, що потребує тепла. Звичайно, для успішного вирощування цієї рослини необхідна стабільна температура від +18 до +20°С. Поспішати з посівом базиліку не варто, бо це може призвести до невдачі – його сіяння потребує уважного планування.

Насправді, морква, відмінності від базиліку, виявляється відносно стійкою до низьких температур. Тому, навіть у травні можна висівати цей коренеплід. Вибираючи ранні сорти, садіння моркви в цей період дозволить отримати врожай раніше, не дивлячись на пізніший посів.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

Помідори та перець – два незамінні компоненти садівництва, що вимагають уваги протягом усього травня. Висаджувати їх на город рекомендується через розсаду. Проте, у випадку загрози поворотних заморозків, потрібно здійснити посадку наприкінці місяця.

Петрушка, кріп, зелена цибуля, салати, коріандр та щавель – достатньо, щоб ґрунт прогрівся до +5°С для їхнього успішного росту. Якщо ви ще не посадили ці культури, зараз саме час віддати їм увагу.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?